Тест-смужки Акку-Чек Актив (Accu-Check Active), 50 шт.

Топ
В наявності
9
 • Кодирування: 333
 • Кількість в упаковці, шт.: 50
 • Термін придатності: 11.2023
 • Країна-виробник: Германия
 • Бонусні бали: 18
350грн
 • 🎁  2 упаковки або більше - 345грн
 • 🎁  5 упаковки або більше - 340грн
Скорочений опис
Шановні користувачі глюкометра Акку-Чек Актив! Німецька компанія Roche Diabetes Cap GmbH повідомляє, що з 1 жовтня 2018 року в Україну офіційно постачається оновлена версія тест-смужок Акку-Чек Актив без чіпа активації ч... Читати далі...

Шановні користувачі глюкометра Акку-Чек Актив!

Німецька компанія Roche Diabetes Cap GmbH повідомляє, що з 1 жовтня 2018 року в Україну офіційно постачається оновлена версія тест-смужок Акку-Чек Актив без чіпа активації чорного кольору з номером «333». Нагадуємо, що кодова платівка чорного кольору (чіп активації) з номером «333» кодує глюкометр Акку-Чек Актив один раз і назавжди. Це означає, що користувачам глюкометрів Акку-Чек Актив взагалі не потрібно проводити кодування, якщо в глюкометрі встановлено кодову платівку чорного кольору (чіп активації) з номером «333». У разі виникнення будь-яких питань, просимо звернутися за телефоном 066-849-30-66.

Швидке отримання точного результату та вчасно вжиті подальші дії є запорукою успішного контролю рівня цукру в крові. Звертатися за аналізом до лабораторії – дорого і незручно, не завжди вона знаходиться поруч, а результати точно доведеться чекати.

Німецький виробник «Roche Diagnostics» пропонує більш просте та практичне альтернативне рішення – купити тест-смужки Акку-Чек та глюкометр. Цей компактний багатофункціональний пристрій дозволяє швидко визначити рівень глюкози в крові з високою точністю без відвідування лабораторії. Спеціальні тест-смужки, що є важливим компонентом системи, забезпечують безпеку та комфорт при проведенні процедури.

Глюкометр Акку-Чек® Актив є простим і точним способом самоконтролю рівня глюкози в крові.

Чому варто купити тест-смужки Акку-Чек:

 • Отримувати результат, нічого не натискаючи
 • Наносити кров на тест-смужки Accu-Chek Active зручним способом
 • Відзначати результати позначками «до» та «після» їжі
 • Перевіряти точність результату за допомогою додаткової візуальної перевірки
 • Автоматично вмикати та вимикати прилад
 • Попереджати про завершення терміну придатності тест-смужок

Високотехнологічні тест-смужки Accu-Chek Active

Невід'ємною частиною системи є тест-смужки Accu-Chek Active . Високоточні та надійні, вони мають особливу конструкцію, яка робить процес більш простим та комфортним. Для того, щоб здійснити замір, достатньо вставити тест-смужку в прилад і потім нанести на неї кров. Прилад автоматично увімкнеться і через 5 секунд виведе на екран точний результат. Ті, хто вже встиг купити тест-смужки Акку-Чек , знають, що у кожній упаковці з тест-смужками є спеціальна кодова платівка, яка містить необхідне кодування. Достатньо вставити її у пристрій, і він автоматично вважає необхідну інформацію, позбавляючи необхідності кодування вручну.

Смужки також мають спеціальну додаткову візуальну перевірку точності. Зручна і надійна, вона гарантує точність отриманих результатів, надаючи можливість перевіряти ще раз цифри, отримані з глюкометра. Для цього необхідно зіставити колір контрольного вікна із зразками, розміщеними та упаковці (тубусі) із тест-смужками Акку-Чек Актив .

Написати відгук

Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб написати відгук
Авторизація
Рекомендовані товари

Мітки: тест-смужки, тест смужки акку чек, accu-chek active, акку чек актив, смужки акку чек, тест смужки accu chek

icon_viber icon_mes icon_callback icon_email