Глюкометри

Топ
Глюкометр CareSens N
Південнокорейська компанія i-Sens випустила на ринок глюкометр CareSens N. За невисоку ціну користув..
8
250грн
Топ
Глюкометр GlucoDr. auto AGM 4000
Південнокорейська компанія All Medicus випустила свій глюкометр GlucoDr AGM 4000. Прилад відноситься..
6
400грн
Топ
Глюкометр Rina Check
✓ Не вимагає кодування ✓ Простота використання ✓ Висока точність вимірювань ✓ Читабельний екран ✓ Ш..
0
200грн
Новинка
Набір! Глюкометр Rina Check + Тест-смужки Rina Check, 100 шт.
✓ Не вимагає кодування ✓ Простота використання ✓ Висока точність вимірювань ✓ Читабельний екран ✓ Ш..
0
700грн
Новинка
Набір! Глюкометр Rina Check + Тест-смужки Rina Check, 50 шт.
✓ Не вимагає кодування ✓ Простота використання ✓ Висока точність вимірювань ✓ Читабельний екран ✓ Ш..
0
450грн
Глюкометри

Діабет – хронічна хвороба, коли в організмі або виробляється інсулін, або може ефективно використовуватися. Інсулін регулює рівень вмісту цукру. За його відсутності рівень цукру падає, що призводить до серйозних наслідків. За низького рівня порушується робота організму, уражається нервова система, кровоносні судини.

У 95% людей, які страждають на діабет, підтверджується діабет 2-го типу. Раніше цей тип виявляли лише у дорослого населення, але зараз він вражає дітей. Щоб уникнути негативних наслідків хвороби, необхідно регулярно здавати аналіз і перевіряти рівень цукру. Робити це можна як у лабораторіях, так і самостійно вдома.

Використовуючи лабораторний спосіб, здавати кров необхідно раз на місяць. Це не дешевий аналіз і вимагає особистої присутності пацієнта, що не завжди зручно. Набагато зручніше вимірювати цукор глюкометром. Це прилад, який дозволяє безпечно та точно виміряти рівень глюкози у крові в домашніх умовах.

Вибір глюкометрів величезний, можна вибрати виробника, розмір, дизайн, технічні характеристики. Підібравши найоптимальніший варіант, можна проводити аналіз не виходячи з дому та бути спокійним за своє здоров'я.


На які характеристики звертати увагу при виборі глюкометра:

  1. Популярність бренду. Відомі виробники заслужили свою популярність показниками точності та надійності.

  2. Ціна. Якщо бюджет обмежений, вибираючи дорогу модель, важливо врахувати, що й матеріали, що підходять до даного апарату, будуть дорогими.

  3. Зручність. На зручність використання впливає розмір та простота налаштувань. Компактний зручний глюкометр можна використовувати не лише вдома, але й брати із собою у поїздки.

Серед інших важливих нюансів, які варто врахувати при виборі апарата – великий екран з чітким відображенням цифр, можливість швидкого аналізу без додаткового введення пароля, функція запам'ятовування результатів та виведення їх на дисплей (добрий глюкометр може запам'ятовувати до 500 результатів). Надійний глюкометр дозволить чітко відстежувати рівень цукру в крові та жити повноцінним життям.

Ціни на глюкометри в інтернет-магазині «Будинок Медтехніки» підібрані таким чином, що кожен клієнт зможе вибрати свій оптимальний варіант. Як тільки замовлення на сайті буде оформлене, наш співробітник зв'яжеться з вами для уточнення деталей. Зв'язатися з нами можна також за телефонами: +38 (066) 849 30 66; +38 (063) 632 03 75.

Цукровий діабет не повинен стати перешкодою для нормального повноцінного життя. Надійний глюкометр дозволяє робити регулярні вимірювання цукру та вести активне насичене життя.

icon_viber icon_mes icon_callback icon_email