Глюкометри

Топ
Глюкометр CareSens N
Південнокорейська компанія i-Sens випустила на ринок глюкометр CareSens N. За невисоку ціну користув..
8
200грн
Топ
Глюкометр GlucoDr. auto AGM 4000
Південнокорейська компанія All Medicus випустила свій глюкометр GlucoDr AGM 4000. Прилад відноситься..
6
200грн
Топ
Глюкометр GluNeo Lite (ГлюНео Лайт)
Південнокорейська компанія Infopia представила на ринку свій новий глюкометр GluNeo Lite. Це прилад ..
8
250грн
Новинка
Глюкометр NewMed NEO
Захворювання діабет вимагає особливої ​​уваги. Пацієнтам з діабетом 1-го і 2-го типу часто необхідно..
0
200грн
Топ
Глюкометр Акку-Чек Актив (Accu Chek Active)
Глюкометр Accu Chek Active - це знамените німецька якість в деталях і повноцінний функціонал. Він по..
5
500грн
Топ
Глюкометр Longevita Smart
Компанія Longevita представляє свій глюкометр Longevita Smart. Це прилад нової лінійки, він отримав ..
7
200грн
Новинка
Глюкометр Rina Check
Простота при використанніВеликий, чіткий екран, великі цифри та літери. Цим він зручний для людей по..
0
200грн
Глюкометри

Глюкометр, ціна на який Вас приємно здивує

В останні роки медики відзначають, що кордони хворих на діабет Типу 2 починає падати на 30 років. Діабет є серйозним захворюванням, так як підвищений вміст цукру в крові викликає серйозні порушення в організмі і пошкоджує ряд органів, таких як нирки, очі, ноги, серцево-судинну систему. Щоб уникнути цих діабетичних ускладнень, необхідно регулярно вимірювати рівень цукру в крові в лабораторії або в домашніх умовах.
Аналіз крові в лабораторії можна проводити один раз на місяць. Такий аналіз коштує недешево, та й ходити пацієнтові в лабораторію не завжди виходить. Крім того, сам лікар не завжди може оцінити повну картину захворювання, відштовхуючись лише від одного результату.
Регулярне, безпечне і комфортне вимір цукру в крові в домашніх умовах Вам забезпечить глюкометр (прилад для вимірювання глюкози в крові). На сьогоднішній день існує величезний вибір глюкометрів: різні країни виробники (Німеччина, США, Швейцарія, Японія і т.д.), маленькі і компактні, з великим дисплеєм і стильним дизайном і т.д .. Завдяки глюкометра, Ви завжди зможете проводити самоконтроль діабету в домашніх умовах, в дорозі, у відрядженні або на роботі.

При виборі глюкометра треба звернути увагу на кілька характеристик:

  1. Відома марка. Адже як ми знаємо, відомий бренд славиться, своїм показанням точності і надійністю.
  2. Якщо встановлена ​​на глюкометр ціна вище, то і всі витратні матеріали до нього: тест-смужки і ланцети теж будуть коштувати дорого.
  3. Зручність у використанні. Зручність це ще один фактор при виборі того чи іншого глюкометра. Адже якщо глюкометр зручний у використанні і дуже компактний, то його можна брати всюди з собою і робити вимірювання навіть не в домашніх умовах (на природі, роботі або в дорозі).

Ці характеристики важливі, перш за все, для людей, які ведуть активний спосіб життя. Бажано, щоб глюкометр був з великим екраном і великими цифрами. Щоб забезпечував швидке вимірювання, без введення коду та інше. Запам'ятовував результати, дозволяв зберегти їх (до 500 вимірювань), а також виводити на дисплей, щоб Ви могли простежити за своїми даними і записати в щоденник. Завдяки точним і дуже компактним глюкометри, які поміщаються в кишені, людина може постійно контролювати свій рівень глюкози в крові, а також вести нормальний спосіб життя, незважаючи на цукровий діабет.

Діюча на глюкометр ціна в інтернет-магазині «Будинок Медтехники» оптимальна для кожного клієнта. Зробіть замовлення на сайті, і найближчим часом з Вами зв'яжеться наш співробітник, або зателефонуйте за вказаними телефонами: +38 (066) 849 30 66; +38 (063) 632 03 75.
Регулярне вимірювання цукру в крові за допомогою компактного і стильного глюкометра забезпечить Вам точні, і швидкі вимірювання. Живіть повноцінним життям, навіть з цукровим діабетом!

icon_viber icon_mes icon_callback icon_email