Діабет

Діабет

Товари для діабетиків

Цукровий діабет є одним із найпоширеніших захворювань ендокринної системи людини. Воно характеризується нестачею або відсутністю в організмі речовини, що сприяє потраплянню цукру в клітини з крові – інсуліну. Це призводить до накопичення цукру в крові замість перетворення його на енергію, яка є необхідною умовою життєдіяльності людини. Тому діабет супроводжується гіперглікемією, тобто підвищенням рівня глюкози в крові, внаслідок чого людям із таким захворюванням необхідно мати спеціальні товари для діабетиків.

Особливості діабету

Число людей, які живуть з діабетом, щодня зростає і на сьогоднішній день воно наблизилося до позначки 200.000.000 осіб. Первинний цукровий діабет класифікується двома основними формами:

  • I тип – інсулінозалежний (юнацький), що вимагає постійних ін'єкцій інсуліну;
  • II тип - інсулінонезалежний (зустрічається в основному у людей похилого віку).

Цукровий діабет є підступним захворюванням, оскільки може мати яскраво виражених клінічних ознак і тривалий час проходити безсимптомно. Навіть магазини для діабетиків не можуть запропонувати обладнання, що дозволяє миттєво дізнаватися про початок розвитку хвороби. Лікарі дали цьому стану назву «Преддіабет», оскільки у зв'язку з постійним підвищенням глюкози в крові існує ризик подальшого розвитку діабету другого типу. Причиною виникнення переддіабету може стати ожиріння, стреси, тривала відсутність фізичних навантажень та інші причини, серед яких, згідно з останніми дослідженнями, є і спадково-генетичні фактори.

Профілактика та лікування

Завдяки регулярній профілактиці, постійному контролю здоров'я, а також можливості купити товари для діабетиків можна уникнути важких наслідків захворювання на цукровий діабет. Ключове значення в діабеті має контроль вмісту цукру в крові, оскільки занадто високі його показники можуть сприяти порушенню обміну речовин в організмі, а також становити небезпеку для всіх органів. Оскільки пацієнт може робити тест на цукор у домашніх умовах самостійно без участі лікаря, основна частина лікування, основою якої є самоконтроль, лягає на самого пацієнта.

У магазині для діабетиків «Доммедтехніки» ви зможете знайти товари, обладнання та витратні матеріали, які допоможуть ефективно управляти вашим здоров'ям.

icon_viber icon_mes icon_callback icon_email