Інсулінові шприци

Топ
Шприц інсуліновий BD Micro-Fine Plus Demi 0,3 мл * 8 мм (10 шт.)
Компанія "Becton-Dickinson" відома створенням першого у світі інсулінового шприца в 1924 році, практ..
0
70грн
Топ
Шприц інсуліновий BD Micro-Fine Plus Demi 0,3 мл * 8 мм (100 шт.)
Компанія "Becton-Dickinson" відома створенням першого у світі інсулінового шприца в 1924 році, практ..
6
700грн
Інсулінові шприци

Інсулінові шприци

При діабеті важливе місце у щоденному розкладі займають уколи, тому завдання купити інсулінові шприци регулярно постає перед кожним діабетиком.

Самоконтроль – запорука здоров'я

Особливість цього захворювання у тому, що основний процес лікування доручається самого пацієнта. Найважливішою складовою лікування у разі є самоконтроль, якому навчаються все інсулінозалежні люди. Сама процедура контролю рівня глюкози в крові не займає багато часу та сил, але для діабетика важливо, щоб завжди під рукою був інсулін та пристосування для проведення інсулінотерапії.

Одним із основних засобів, які використовують для введення інсуліну, є інсулінові шприци. Вони відрізняються від звичайних тоншою формою, меншим об'ємом, а також відповідною шкалою.

Існує кілька різновидів шприців для інсуліну:

  • Зі знімною голкою. Дозволяють замінювати голку для введення інсуліну
  • З вбудованою (інтегрованою) голкою. Мають знижений ризик втрати інсуліну через відсутність мертвої зони

Зручні ін'єкції

Виробники розробки шприців намагаються враховувати індивідуальні особливості хворих на діабет. Завдяки цьому з'явилася можливість придбати інсулінову шприц-ручку - "удосконалену" версію шприца для інсуліну. Компактна та практична, вона дозволяє робити ін'єкції за допомогою спеціального одноразового картриджа з гормоном, який вставляється всередину. Як показують відгуки, така технологія уможливлює просте та швидке введення інсуліну в будь-якому зручному місці, де б не знаходився хворий.

Інтернет-магазин Доммедтехніки пропонує широкий вибір інсулінових шприців та шприц-ручок з доставкою до Києва та по всій території України.

icon_viber icon_mes icon_callback icon_email