Інсулінові шприци

Топ
Шприц інсуліновий BD Micro-Fine Plus Demi 0,3мл * 8мм (100 шт.)
Компанія "Becton-Dickinson" знаменита створенням першого в світі інсулінового шприца в 192..
6
550грн
Топ
Шприц інсулиновий Easy Touch Demi 0,3 мл*8 мм 31G, (100 шт.)
Інсуліновий шприц Easy Touch Demi - це зручний інструмент для введення інсуліну. На відміну від суча..
5
700грн
Інсулінові шприци

Купити інсулінові шприци

При діабеті важливе місце в щоденному розкладі займають уколи, тому завдання купити інсулінові шприци регулярно постає перед кожним діабетиком.

Самоконтроль - запорука здоров'я

Особливість цього захворювання полягає в тому, що основний процес лікування покладається на самого пацієнта. Найважливішою складовою лікування в даному випадку є самоконтроль, якому навчаються все інсулінозалежні люди. Сама процедура контролю рівня глюкози в крові не займає багато часу і сил, але для діабетика важливо, щоб завжди під рукою був інсулін і пристосування для проведення інсулінотерапії.

Одним з основних засобів, які використовують для введення інсуліну, є інсулінові шприци. Вони відрізняються від звичайних більш тонкої формою, меншим обсягом, а також відповідною шкалою.

Існує кілька різновидів шприців для інсуліну:

  1. З знімною голкою. Дозволяють замінювати голку для введення інсуліну.
  2. З вбудованою (інтегрованою) голкою. Мають знижений ризик втрати інсуліну в зв'язку з відсутність мертвої зони
  3. зручні ін'єкції.

Виробники при розробці шприців намагаються враховувати індивідуальні особливості хворих на діабет. Завдяки цьому з'явилася можливість купити інсулінову шприц-ручку - «удосконалену» версію шприца для інсуліну. Компактна і практична, вона дозволяє робити ін'єкції за допомогою спеціального одноразового картриджа з гормоном, який вставляється всередину. Як показують відгуки, така технологія уможливлює просте і швидке введення інсуліну в будь-якому зручному місці, де б не перебував хворий.

Інтернет-магазин Доммедтехнікі пропонує широкий вибір інсулінових шприців та шприц-ручок з доставкою в Київ і по всій території України.

icon_viber icon_mes icon_callback icon_email