Шприц інсуліновий BD Micro-Fine Plus Demi 0,3 мл * 8 мм (100 шт.)

Топ
В наявності
6
 • Кількість в упаковці, шт.: 100
 • Термін придатності: 05.2025
 • Країна-виробник: США
 • Бонусні бали: 35
700грн
Скорочений опис
Компанія "Becton-Dickinson" відома створенням першого у світі інсулінового шприца в 1924 році, практично відразу після відкриття інсуліну. На даний момент "Becton-Dickinson" – це світовий лідер у виготовленні засобів вве... Читати далі...

Компанія "Becton-Dickinson" відома створенням першого у світі інсулінового шприца в 1924 році, практично відразу після відкриття інсуліну. На даний момент "Becton-Dickinson" – це світовий лідер у виготовленні засобів введення інсуліну та останнє покоління продуктів лінійки "Micro-Fine Plus" – наочно показує чому.

Серед відмінних рис останнього покоління одноразових інсулінових шприців:

 1. Високу точність дозування забезпечує мінімізація проблеми "мертвої зони" за рахунок інтеграції незнімної голки. Таким чином, також знижується ризик розвитку діабету.
 2. Мінімізувати травму тканин та знизити ризик розвитку ліпогіпертрофій дозволить спеціальне запатентоване силіконове покриття.
 3. Поршень виробляється з використанням новітньої безлатексної технології, що дозволяє мінімізувати у пацієнтів та медичного персоналу ризик розвитку на латекс алергічних реакцій.
 4. Велика і нестерпна шкала забезпечує точність дозування інсуліну для пацієнтів із слабким зором.
 5. Інсулінові шприци BD Мікро-Файн Плюс® можна відрізнити за обсягом (0,3-0.5-1,0 мл), кроком дозування (2 – 1 – 0,5 ОД) та довжиною голки (8 – 12,7 мм), що дозволяє підібрати шприц з голкою, що ідеально підходить конкретному пацієнту.
 6. Шприці інсулінові BD Мікро-Файн Плюс були створені не тільки для дорослих пацієнтів. Крок шкали 2 ОД дозволить вам без ускладнень відміряти дозу інсуліну, необхідну для дитини. Інсулінові шприци BD Мікро-Файн Плюс рекомендувати можна не лише вагітним, а й пацієнтам, яким інсулін призначений був уперше: тонка та маленька голка 0,3 мм х 8 мм зробить ін'єкцію більш безболісною.

Матеріал виготовлення:

 • Поршень, циліндр: поліпропілен.
 • Ущільнювач поршня: синтетичний каучук, який не містить латексу.
 • Мастило: силіконове масло.

 Купити шприци Microfine Plus можна у нашому інтернет магазині dommedtehniki.com.ua за низькою ціною. Ми здійснюємо доставку товару до всіх міст України, тому ви без проблем отримаєте свою покупку в Києві, Харкові, Запоріжжі, Донецьку, Кривому Розі, Дніпропетровську, Одесі, Львові та інших.

Написати відгук

Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб написати відгук
Авторизація
Рекомендовані товари

Мітки: купити шприци мікрофайн, інсулінові шприци купити, шприци мікрофайн, купити шприци microfine

icon_viber icon_mes icon_callback icon_email