Доставка і оплата

Доставка

Доставка по Україні.

Доставка товару здійснюється транспортною компанією: Нова Пошта. Замовлення доставляються протягом від 1 до 3 робочих днів у будь-яку точку України. Можливо, що термін доставки може затриматися, у випадку якщо кур'єрська компанія, не відвідує щодня населені пункти, які Ви вказали при замовленні.

Режим роботи:

  • Пн-Пт, з 09.00 до 18.00;
  • Сб - з 10.00 до 15.00
  • НД - вихідний

Більш детальну інформацію про тарифи та терміни доставки, Ви можете дізнатися на сайті компанії перевізника.

Доставка по Україні транспортною компанією Нова пошта "Склад-склад"

Замовлення відправляються протягом від 1 до 3 робочих днів в будь-яке місто України, де знаходиться відділення Нової пошти. Можливо, що термін доставки може затриматися, в разі якщо кур'єрська компанія, яка не відвідує щодня населені пункти або через погодні умови.

Доставка по Україні транспортною компанією Нова пошта "Склад-двері"

Замовлення відправляються протягом від 1 до 3 робочих днів в будь-яке місто України, за вказаною Вами адресою, але за умови 100% передоплати за товар. Можливо, що термін доставки може затриматися, в разі якщо кур'єрська компанія, яка не відвідує щодня населені пункти або через погодні умови.

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка по Україні здійснюється якщо сума Вашого замовлення перевищує 3000 грн. При такій сумі замовлення, витрати на доставку товару, оплачує наш інтернет-магазин "Дім Медтехніки".

Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нами за тел .: +38 (066) 849 30 66; +38 (067) 199 05 08; +38 (063) 632 03 75.

Ви можете також використовувати контактний e-mail: dom-medtehniki@ukr.net

Оплата

У даному розділі Ви можете ознайомиться з різними способами оплати і вибрати найбільш підходящий для Вас.

1. Готівкою кур'єру

При виборі цього способу оплати, Ваше замовлення буде доставлено на вказану адресу. Завдяки нашій оперативній і відповідальній службі доставки, Ви не тільки зможете отримати свою посилку на протязі 24 годин, але й розрахуватися на місці, без всяких передоплат. Оплата проводиться в національній валюті України.

2. Грошовий переказ

При виборі цього способу оплати, Ви оплачуєте 100% передоплату нам на карту ПриватБанку або робите переказ грошових коштів за допомогою Unistream. Якщо Ви замовляєте який-небудь товар в нашому інтернет-магазині з іншого міста України, то даний спосіб оплати заощадить Вам гроші на пересилці післяплати.

3. Накладений платіж ( на замовлення від 200 грн)

При виборі цього способу оплати, Ви оплачуєте за посилку на будь-якому відділенні транспортного перевізника, яке Ви вказали при оформленні замовлення. Товар буде доставлений в перебігу 5 робочих днів у будь-яке місто України і на те відділення, яке Вам найзручніше. Всі послуги оплачує покупець.

icon_viber icon_mes icon_callback icon_email