Набір тест-смужок "Акку-Чек Актив" 5 уп. (250 шт.)

Акція
Топ
В наявності
1
 • Кодирування: 333
 • Кількість в упаковці, шт.: 250
 • Термін придатності: 02.2023
 • Країна-виробник: Германия
 • Бонусні бали: 68
1 400грн -4 %
Your discount: 50грн

1 350грн
Скорочений опис
Шановні користувачі глюкометра Акку-Чек Актив! Німецька компанія Roche Diabetes Cap GmbH повідомляє, що з 1 жовтня 2018 року в Україні офіційно поставляється оновлена ​​версія тест-смужок Акку-Чек Актив без чипа актив... Читати далі...

Шановні користувачі глюкометра Акку-Чек Актив!

Німецька компанія Roche Diabetes Cap GmbH повідомляє, що з 1 жовтня 2018 року в Україні офіційно поставляється оновлена ​​версія тест-смужок Акку-Чек Актив без чипа активації чорного кольору з номером «333». Нагадуємо, що кодова пластинка чорного кольору (чіп активації) з номером «333» кодує глюкометр Акку- Чек Актив один раз і назавжди. Це означає, що користувачам глюкометрів Акку-Чек Актив взагалі не потрібно проводити кодування, якщо в глюкометр встановлена ​​кодова пластинка чорного кольору (чіп активації) з номером «333». У разі виникнення будь-яких питань, просимо звернутися за телефоном 066-849-30-66.

Тест-смужки Акку-Чек Актив забезпечують точний і швидкий результат. Дані тест-смужки підходять тільки до глюкометра Акку-Чек Актив. Тест-смужки до глюкометра розроблені для самостійного визначення рівня цукру в крові. Бренд Акку-Чек гарантує Вам легкість, точність і швидкість вимірювання не виходячи з дому. Однією краплі крові достатньо, щоб отримати точний результат миттєво.

Особливості:

 1. Велика площа для аналізу на самій тест-смужці. Що добре, для людей похилого віку або людей з поганим зором.
 2. Легкість у користуванні:
 3. Великий розмір самої тест-смужки, що дозволяє легко тримати в руці і правильно вставити в глюкометр.
 4. Купити тест-смужки Акку-Чек Актив в Одесі і Україні, можна замовивши на нашому сайті, або зателефонувати за вказаними телефонами +38 (066) 849 30 66; +38 (063) 632 03 75.
 5. Для аналізу на тест-смужку необхідно нанести краплю крові в обсязі 1-2 мкл.
 6. За допомогою тест-смужок Акку-Чек Актив, Ваше вимірювання рівня глюкози в крові стане комфортним і зручним.
 7. Керівництво користувача російською мовою.

Написати відгук

text_review_register
Авторизація
Рекомендовані товари

Мітки: купить акку чек актив, акку чек актив купить, тест полоски акку чек актив, accu chek active, тест полоски акку чек цена, акку чек актив полоски

icon_viber icon_mes icon_callback icon_email