Набір тест-смужок "Акку-Чек Актив" 5 уп. (250 шт.)

Акція
Топ
В наявності
1
  • Кодирування: 333
  • Кількість в упаковці, шт.: 250
  • Термін придатності: 11.2023
  • Країна-виробник: Германия
  • Бонусні бали: 85
1 750грн -3 %
Your discount: 50грн

1 700грн
Скорочений опис
Шановні користувачі глюкометра Акку-Чек Актив! Німецька компанія Roche Diabetes Cap GmbH повідомляє, що з 1 жовтня 2018 року в Україну офіційно постачається оновлена версія тест-смужок Акку-Чек Актив без чіпа активації ч... Читати далі...

Шановні користувачі глюкометра Акку-Чек Актив!

Німецька компанія Roche Diabetes Cap GmbH повідомляє, що з 1 жовтня 2018 року в Україну офіційно постачається оновлена версія тест-смужок Акку-Чек Актив без чіпа активації чорного кольору з номером «333». Нагадуємо, що кодова платівка чорного кольору (чіп активації) з номером «333» кодує глюкометр Акку-Чек Актив один раз і назавжди. Це означає, що користувачам глюкометрів Акку-Чек Актив взагалі не потрібно проводити кодування, якщо в глюкометрі встановлено кодову платівку чорного кольору (чіп активації) з номером «333». У разі виникнення будь-яких питань, просимо звернутися за телефоном 066-849-30-66.

Тест-смужки Accu-Chek Active забезпечують безліч швидких результатів в очній формі. Ці тест-смужки підходять тільки до глюкометра Акку-Чек Актив. Тест-смужки до глюкометра розроблені для самостійного визначення рівня цукру в крові. Бренд Акку-Чек гарантує Вам легкість, точність та швидкість вимірювання не виходячи з дому. Однієї краплі крові достатньо, щоб отримати точний результат миттєво.

особливості:
Велика площа для аналізу на тест-смужці. Що добре, для людей похилого віку чи людей з поганим зором.

Легкість у користуванні:

Великий розмір тест-смужки, що дозволяє легко тримати в руці і правильно вставити в глюкометр.

Купити тест-смужки Акку-Чек Актив в Одесі та Україні , можна замовивши на нашому сайті, або зателефонувати за вказаними телефонами +38 (066) 849 30 66; +38 (063) 632 03 75 .

Для аналізу на тест-смужку необхідно нанести краплю крові обсягом 1-2 мкл.

За допомогою тест-смужок Акку-Чек Актив Ваш вимірювання рівня глюкози в крові стане комфортним і зручним.

Посібник користувача російською мовою

Написати відгук

Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб написати відгук
Авторизація
Рекомендовані товари

Мітки: купити акку чек актив, акку чек актив купити, тест смужки акку чек актив, accu chek active, тест смужки акку чек ціна, акку чек актив смужки

icon_viber icon_mes icon_callback icon_email