Ланцети Акку Чек Софтклікс (Accu Chek Softclix) 28G, 100 шт.

Топ
В наявності
3
  • Кількість в упаковці, шт.: 100
  • Термін придатності: 07.2025
  • Країна-виробник: Китай
  • Бонусні бали: 10
200грн
Скорочений опис
В інтернет-магазині "Дім Медтехніки", ви можете придбати ланцети Accu Chek Softclix у великій економній упаковці №100. Дані ланцети застосовуються спільно з автопроколювальниками Акку Чек Софтклікс та Софтклікс-II. Ланце... Читати далі...

В інтернет-магазині "Дім Медтехніки", ви можете придбати ланцети Accu Chek Softclix у великій економній упаковці №100.

Дані ланцети застосовуються спільно з автопроколювальниками Акку Чек Софтклікс та Софтклікс-II. Ланцети Софтклікс призначені для забору капілярної крові з пальців та альтернативних місць: долоні, передпліччя, внутрішньої частини стегна.

Ланцети Акку Чек СофтКлікс, їх особливості та переваги

  1. Ланцети Accu Chek Softclix спеціально розроблені для аналізу крові з використанням глюкометрів Акку Чек Актив та Перформа. Товщина голки (0,36 мм - 28G) підібрана так, щоб одразу після уколу виділилася крапля потрібного об'єму та не довелося додатково видавлювати біоматеріал.
  2. Скарифікатори отримали тристороннє заточування, оброблені на верстатах з лазерним контролем кута заточування. Силіконове покриття завтовшки кілька мікрометрів покращує ковзання, знижує травмування і пов'язані з ним наслідки у вигляді синюшності, набряклості.
  3. Але головна перевага - технологія "Клікс моушн", що використовується в проколювач AccuChek Softclix. При проколі спеціальні напрямні та обмежувачі забезпечують ідеальне рівне, плавне рух голки, завдяки чому вона проникає крізь шкіру без вібрацій, супутнього пошкодження тканин. В результаті прокол фактично безболісний, 7 із 10 користувачів відчувають лише легкий дискомфорт.

Написати відгук

Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб написати відгук
Авторизація
Рекомендовані товари
icon_viber icon_mes icon_callback icon_email