Набір тест-смужок "Файнтест" 5 уп. (250 шт.)

Акція
В наявності
0
  • Кількість в упаковці, шт.: 250
  • Термін придатності: 01.2024
  • Країна-виробник: Южная Корея
  • Бонусні бали: 98
2 000грн -3 %
Your discount: 50грн

1 950грн
Скорочений опис
У тест-смужках Файнтест Преміум використовується нова біосенсорна технологія, що включає електрохімічні складові та потребує невеликого (1,5 мкл) об'єму крові, полегшуючи процедуру аналізу. Вигідна пропозиція: Вигідна ці... Читати далі...

У тест-смужках Файнтест Преміум використовується нова біосенсорна технологія, що включає електрохімічні складові та потребує невеликого (1,5 мкл) об'єму крові, полегшуючи процедуру аналізу.

Вигідна пропозиція:

  • Вигідна ціна тест-смужок знижує витрати на самоконтроль
  • Тест смужки Finetest Auto-Coding Premium сумісні як із глюкометром Finetest Auto-Coding Premium, так і з глюкометром Finetest

Людям, які мають цукровий діабет, необхідно багато разів на день перевіряти рівень глюкози, зазвичай ця перевірка відбувається у них вдома. Багато хто справляється з цим завданням, купивши глюкометр, якому для роботи потрібні тест-смужки. Потрібно помітити, якщо Ви хочете отримати точний результат, то для цього потрібні якісні тест-смужки.
Якщо Ви не впевнені в тому, яку тест-систему купити, подивіться на продукт Finetest Auto-Coding™ Premium.

У виготовленні тест-смужок Finetest Auto-Coding Premium застосовуються новітні технології з галузі біосенсорики, включаючи електрохімічні складові. Крім того, що це збільшило точність тесту, так ще й зменшило потрібний об'єм крові для даного тесту до 1,5 мкл. Настільки невелика кількість крові помітно полегшує самостійний процес аналізу, при цьому знижуються супутні болючі відчуття.
Необхідно зазначити, що ціна на даний комплект тест-смужок, від торгової марки Finetest Auto-Coding Premium, надає можливість значно знизити вартість на перевірку кількості глюкоза у Вашій крові в домашніх умовах!
Дослідження, проведені в клінічних центрах, дозволяють аргументувати те, що похибка результатів, одержуваних під час перевірки кількості цукру в крові з використанням глюкометра за допомогою смужок Finetest Auto-Coding™ Premium , ідентично результатам перевірки в кращих лабораторіях світу!
Універсальність даних смужок дає Вам можливість застосовувати їх з глюкометрами Finetest як з новою та попередньою моделлю!
Слід зауважити, що зберігати флакони з тест-смужками необхідно в такому середовищі, де температура коливається від +5 до +29°С і туди не потрапляють прямі сонячні промені.

Тест-смужки Finetest Auto-Coding™ Premium дають можливість визначати кількість цукру в крові, коли він не вищий за 33,2 і не нижче 0,61 ммоль/л.
Не забувайте про те, що під час перевірки рівня цукру в крові необхідно зберігати Ваші руки в сухому та чистому стані! Чи не дотримання цих умов може спотворити результати. А також час зберігання смужок не більше трьох місяців після розгерметизації упаковки.

Виробник: INFOPIA CO LTD (Південна Корея)

Finetest - швидко, зручно, якісно та зовсім не боляче!

Написати відгук

Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб написати відгук
Авторизація
Рекомендовані товари
icon_viber icon_mes icon_callback icon_email