Набір Тест-смужок "Лонгевіта" 5 уп. (250 шт.)

Акція
В наявності
0
  • Кодирування: 821
  • Кількість в упаковці, шт.: 250
  • Термін придатності: 01.2024
  • Країна-виробник: Тайвань
  • Бонусні бали: 93
1 900грн -3 %
Your discount: 50грн

1 850грн
Скорочений опис
Купити тест-смужки Лонгевіта за низькими цінами Купуйте 5 упаковок тест-смужок Longevita та заощаджуйте ― 50 грн. Тест смужки L ongevita є витратним матеріалом для глюкометрів і дозволяють людям з діагнозом діабет самост... Читати далі...

Купити тест-смужки Лонгевіта за низькими цінами

Купуйте 5 упаковок тест-смужок Longevita та заощаджуйте ― 50 грн.

Тест смужки L ongevita є витратним матеріалом для глюкометрів і дозволяють людям з діагнозом діабет самостійно контролювати рівень глюкози у крові. Такий спосіб дає можливість отримати точний результат навіть у домашніх умовах – без відвідування лабораторії .

Інструмент самоконтролю

Ці тест-смужки призначені спеціально для глюкометрів відомого британського бренду Longevita. На відміну від діагностичних смужок інших виробників, які зазвичай мають вузьку специфікацію (для кожного приладу індивідуальні витратні матеріали) розробники цієї компанії передбачили повну сумісність з усіма моделями апаратів.

При створенні тест смужок Лонгевіта фахівці подбали не лише про їхню практичність. Завдяки застосованим новітнім технологіям, вони забезпечують високу точність результатів, отже, і надійність самоконтролю. Принцип роботи, який використовується у виробі, ґрунтується на електрохімічній взаємодії з речовиною. Це дозволяє отримати точний результат, що відображається на рідкокристалічному екрані через 10 секунд після введення діагностичної смужки в прилад.

Точність та простота

Ще одна причина – купити тест смужки Лонгевіта – це мінімальний об'єм крові, необхідний для проведення тесту. Приладу достатньо 2,5 мкл нанесеної на смужку речовини для того, щоб визначити, який рівень глюкози містить. Крім того, діагностична смужка розроблена таким чином, що втягування необхідної кількості крові відбувається автоматично.

Інтернет-магазин Доммедтехніки пропонує купити L ongevita тест смужки в упаковці на 50 штук з доставкою до Києва та інших міст України.

Написати відгук

Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб написати відгук
Авторизація
Рекомендовані товари
icon_viber icon_mes icon_callback icon_email