Тест-смужки Finetest (Файнтест), 50 шт.

Топ
В наявності
4
  • Кількість в упаковці, шт.: 50
  • Термін придатності: 01.2024
  • Країна-виробник: Южная Корея
  • Бонусні бали: 20
400грн
  • 🎁  2 упаковки або більше - 395грн
  • 🎁  5 упаковки або більше - 390грн
Скорочений опис
Призначені для глюкометрів Finetest та Finetest Auto-Coding Premium тест-смужки Finetest (Файнтест) створені за новою технологією, яка працює на основі біосенсорних датчиків. Використовуючи електрохімічні елементи, вона ... Читати далі...

Призначені для глюкометрів Finetest та Finetest Auto-Coding Premium тест-смужки Finetest (Файнтест) створені за новою технологією, яка працює на основі біосенсорних датчиків. Використовуючи електрохімічні елементи, вона потребує мінімальної кількості крові об'ємом 1,5 мікролітра.

Точно. Надійно. Ефективно

Завдяки елементам біосенсорики, тест смужки відрізняються винятковою точністю тесту та високою швидкістю розрахунку результату. Обсяг крові, якого приладу достатньо для аналізу настільки скромний, що сама процедура тесту стає ледь відчутною і практично не викликає болючих відчуттів. Крім того, тепер здійснювати самостійний контроль цукру в крові стало значно простіше.

Вигідна пропозиція від виробника

Діюча на тест-смужки Finetest ціна дозволяє значно знизити вартість перевірки кількості глюкози в домашніх умовах. Незважаючи на доступність вартості, точність тест-смужок Файнтест була перевірена дослідженнями, проведеними найбільшими клінічними центрами. Завдяки використанню новітніх технологій похибка результатів даних тест-смужки не перевищує показники, які отримують під час проведення тесту в авторитетних стаціонарних лабораторіях.

Універсальність та сумісність

Конструкція тест-смужок розроблена таким чином, що купити тест-смужки Finetest (Файнтест) можна як для глюкометрів Finetest нової серії, так і для попередніх старіших моделей.

Написати відгук

Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб написати відгук
Авторизація
Рекомендовані товари
icon_viber icon_mes icon_callback icon_email