Тест-смужки Он Колл Плюс (On Call Plus), 50 шт.

Топ
В наявності
4
 • Кількість в упаковці, шт.: 50
 • Термін придатності: 10.2023
 • Країна-виробник: США
 • Бонусні бали: 13
250грн
 • 🎁  2 упаковки або більше - 245грн
 • 🎁  5 упаковки або більше - 240грн
Скорочений опис
Глюкометри та тест-смужки On Call Plus розроблені для простого та якісного самоконтролю рівня глюкози крові. Компактні і високоточні, вони дозволяють забезпечити результати, що не поступаються за якістю лабораторним тест... Читати далі...

Глюкометри та тест-смужки On Call Plus розроблені для простого та якісного самоконтролю рівня глюкози крові. Компактні і високоточні, вони дозволяють забезпечити результати, що не поступаються за якістю лабораторним тестам, в домашніх умовах. Оснащені спеціальним чіпом, вони вимагають попереднього кодування та звіряння коду упаковки з поточними налаштуваннями глюкометра.

Сумісність

Тест-смужки Він Колл Плюс можуть працювати з такими моделями глюкометрів:

 • On-Call Plus;
 • On-Call EZ.

Обидва пристрої є продукцією американського виробника медобладнання Acon Laboratories, Inc. Вони мають зрозумілий сучасний дизайн та розгорнуті можливості функціонального наповнення.

Особливості та принцип роботи

Для заповнення в тест-смужках використовується капілярний метод, який є найбільш практичним, а діюча на тест-смужки Він Колл Плюс ( On Call Plus ) ціна забезпечує доступність високоякісного тесту на глюкозу. Для отримання крові на аналіз не потрібно докладати зусиль, оскільки для процедури достатньо крові в 1 мкл.

Потрапляючи на край тест-смужки, крапля крові абсорбується у спеціальному осередку, утворюючи електричний струм. Саме він і є основним параметром для розрахунку вмісту в крові глюкози.

Вигідно купити тест-смужки Он Колл Плюс ( On Call Plus ) з доставкою по Україні (Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Львів) можна в інтернет-магазині Доммедтехніки.

Комплект поставки:

 1. Два флакони з тест-смужками по 25 штук.
 2. Чип, що кодує.
 3. Інструкція користувача.
 4. Метод калібрування – еквівалент плазми крові.

Написати відгук

Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб написати відгук
Авторизація
Рекомендовані товари

Мітки: тест смужки, on call plus, він кол плюс, тест смужки він колл, смужки on call plus, тест смужки on call plus

icon_viber icon_mes icon_callback icon_email