в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский

Набір тест-смужок "Он Колл Плюс" 5 уп. (250 шт.)

Набір тест-смужок "Он Колл Плюс" 5 уп. (250 шт.)
Наявність: На складі
Кількість в упаковці, шт.: 250
Термін придатності: 04.2020
Виробник Acon
Країна-виробник: США
Ціна 1100грн. 1050грн.
Кількість:

Глюкометри та тест-смужки Он Колл Плюс розроблені для простого і якісного самоконтролю рівня глюкози крові. Компактні і високоточні, вони дозволяють забезпечити в домашніх умовах результати за якістю не поступаються лабораторним дослідженням. Самоконтроль є запорукою здоров'я і зниження ризику появи ускладнень, тому вибір глюкометра - це відповідальний крок.

Тест-смужки Он Колл Плюс сумісні з двома моделями глюкометрів:

  • On-Call Plus;
  • On-Call EZ.

Обидва прилади є продукцією американського виробника медобладнання Acon Laboratories, Inc. Вони мають зрозумілий сучасний дизайн і широкі функціональні можливості.

Тест-смужки Он Колл Плюс використовують найбільш практичний метод заповнення - капілярний. Це дозволяє забирати кров на аналіз без зусиль і в мінімальній кількості (досить маленькою краплі крові в 1 мкл). Після потрапляння краплі крові на кінчик тест-смужки, відбувається її абсорбування в реакційну клітинку, де в ході реакції утворюється електричний струм, на основі якого і проводиться розрахунок глюкози. Не дивлячись на те, що в невеликій кількості вони входять в комплект, краще відразу купити тест-смужки On Call Plus. Вони поставляються в упаковці, що складається з двох флаконів по 25 тестів кожен, і мають доступну вартість.

Комплект поставки:

  • Десять флаконів з тест-смужками по 25 штук.
  • Кодувальний чіп.
  • Інструкція користувача.
  • Метод калібрування - еквівалент плазми крові.
Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:Добре
entry_bads
Ваш відгук:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Введіть код, вказаний на зображенні: