Набір тест-смужок "Он Колл Плюс" 5 уп. (250 шт.)

Акція
Топ
В наявності
0
  • Кількість в упаковці, шт.: 250
  • Термін придатності: 10.2023
  • Країна-виробник: США
  • Бонусні бали: 60
1 250грн -4 %
Your discount: 50грн

1 200грн
Скорочений опис
Тест-смужки Він Колл Плюс за вигідною ціною Глюкометри та тест-смужки On Call Plus розроблені для простого та якісного самоконтролю рівня глюкози крові. Компактні і високоточні, вони дозволяють забезпечити результати, що... Читати далі...

Тест-смужки Він Колл Плюс за вигідною ціною

Глюкометри та тест-смужки On Call Plus розроблені для простого та якісного самоконтролю рівня глюкози крові. Компактні і високоточні, вони дозволяють забезпечити результати, що не поступаються за якістю лабораторним тестам, в домашніх умовах. Оснащені спеціальним чіпом, вони вимагають попереднього кодування та звіряння коду упаковки з поточними налаштуваннями глюкометра.

Сумісність

Тест-смужки Він Колл Плюс можуть працювати з такими моделями глюкометрів:

  • On-Call Plus;
  • On-Call EZ.

Обидва пристрої є продукцією американського виробника медобладнання Acon Laboratories, Inc. Вони мають зрозумілий сучасний дизайн та розгорнуті можливості функціонального наповнення.

Особливості та принцип роботи

Для заповнення в тест-смужках використовується капілярний метод, який є найбільш практичним, а діюча на тест-смужки Він Колл Плюс ( On Call Plus ) ціна забезпечує доступність високоякісного тесту на глюкозу. Для отримання крові на аналіз не потрібно докладати зусиль, оскільки для процедури достатньо крові в 1 мкл.

Потрапляючи на край тест-смужки, крапля крові абсорбується у спеціальному осередку, утворюючи електричний струм. Саме він і є основним параметром у розрахунку вмісту в крові глюкози.

Вигідно купити тест-смужки Он Колл Плюс ( On Call Plus ) з доставкою по Україні (Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Львів) можна в інтернет-магазині Доммедтехніки.

Комплект поставки:

  1. Десять флаконів із тест-смужками по 25 штук.
  2. Чип, що кодує.
  3. Інструкція користувача.
  4. Метод калібрування – еквівалент плазми крові.

Написати відгук

Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб написати відгук
Авторизація
Рекомендовані товари
icon_viber icon_mes icon_callback icon_email