Тест-смужки Ньюмед Нео (NewMed Neo) №50 - 3 уп. (150 шт.)

Топ
В наявності
0
  • Кількість в упаковці, шт.: 150
  • Термін придатності: 11.2023
  • Країна-виробник: Австрия
  • Бонусні бали: 41
825грн
Скорочений опис
Для регулярного виміру глюкози в крові необхідний значний запас витратних матеріалів, зокрема тест-смужок. Як правило, у стартовому наборі для моніторингу глікемії запас тестових смужок незначний, тому важливо подбати, ... Читати далі...

Для регулярного виміру глюкози в крові необхідний значний запас витратних матеріалів, зокрема тест-смужок. Як правило, у стартовому наборі для моніторингу глікемії запас тестових смужок незначний, тому важливо подбати, щоб індикатори завжди були під рукою.

Тест-смужки NEO від бренду NEW MED (Австрія) ідеально сумісні з глюкометром NEO цього виробника. Тест-смужки йдуть у комплекті по 50 шт. (2 тубуси по 25 шт.) В основі вимірювання глюкози за допомогою тестових смужок NEO лежить ферментативний глюкозооксидазний метод. Такий метод характеризується особливою точністю одержаних результатів. Завдяки автокодуванню похибка даних, отриманих за допомогою тест-смужок NEO, не перевищує 0,03%.

Щоб провести аналіз, необхідно отримати лише 1 краплю свіжої капілярної крові. Місце забору - палець, передпліччя, долоня (при неможливості забору крові з пальця). Діапазон гематокриту варіюється від 30 до 50 відсотків. Діапазон вимірів – 1,1 – 33,3 ммоль/л.

Тестові смужки NEO зберігаються протягом 6 місяців з моменту відкриття оригінального флакона. Після закінчення цього терміну витратні матеріали слід утилізувати, оскільки фермент глюкозооксидаза чутливий до кисню повітря, результати, отримані з простроченими тестовими смужками, можуть не відповідати дійсності.

Тест-смужки NEO є одноразовими витратними матеріалами для вимірювання глюкози в крові, повторне їх використання суперечить нормам гігієни та санітарії проведення експерименту.

Написати відгук

Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб написати відгук
Авторизація
icon_viber icon_mes icon_callback icon_email