Набір 10+1! Тест-смужки "Finetest" (550 шт.)

В наявності
0
  • Кількість в упаковці, шт.: 550
  • Термін придатності: 01.2024
  • Країна-виробник: Южная Корея
  • Бонусні бали: 200
4 000грн
Скорочений опис
ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ! Купуючи 10 упаковок тест-смужок "FINETEST", Ви отримуєте 1 упаковку в ПОДАРУНОК ! Призначені для глюкометрів Finetest та Finetest Auto-Coding Premium тест-смужки Finetest (Файнтест) створені за ново... Читати далі...

ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ!

Купуючи 10 упаковок тест-смужок "FINETEST", Ви отримуєте 1 упаковку в ПОДАРУНОК !

Призначені для глюкометрів Finetest та Finetest Auto-Coding Premium тест-смужки Finetest (Файнтест) створені за новою технологією, яка працює на основі біосенсорних датчиків. Використовуючи електрохімічні елементи, вона потребує мінімальної кількості крові об'ємом 1,5 мікролітра.

Точно. Надійно. Ефективно

Завдяки елементам біосенсорики, тест смужки відрізняються винятковою точністю тесту та високою швидкістю розрахунку результату. Обсяг крові, якого приладу достатньо для аналізу настільки скромний, що сама процедура тесту стає ледь відчутною і практично не викликає болючих відчуттів. Крім того, тепер здійснювати самостійний контроль цукру в крові стало значно простіше.

Вигідна пропозиція від виробника

Діюча на тест-смужки Finetest ціна дозволяє значно знизити вартість перевірки кількості глюкози в домашніх умовах. Незважаючи на доступність вартості, точність тест-смужок Файнтест була перевірена дослідженнями, проведеними найбільшими клінічними центрами. Завдяки використанню новітніх технологій похибка результатів даних тест-смужки не перевищує показники, які отримують під час проведення тесту в авторитетних стаціонарних лабораторіях.

Універсальність та сумісність

Конструкція тест-смужок розроблена таким чином, що купити тест-смужки Finetest (Файнтест) можна як для глюкометрів Finetest нової серії, так і для попередніх старіших моделей.

Написати відгук

Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб написати відгук
Авторизація
icon_viber icon_mes icon_callback icon_email