Тест-смужки CoaguChek XS PT Test PST (Коагучок ІксЕс) для визначення МНО, 24 шт.

Топ
В наявності
1
 • Кількість в упаковці, шт.: 24
 • Термін придатності: 31.10.2023
 • Країна-виробник: Германия
 • Бонусні бали: 238
4 750грн
Скорочений опис
Тест-смужки Coaguchek XS PT Test використовуються разом із портативними коагулометрами Coaguchek XS, Coaguchek INRange, Coaguchek XS Pro та Coaguchek XS Plus для визначення протромбінового часу (МНО) за цільною капілярно... Читати далі...
Тест-смужки Coaguchek XS PT Test використовуються разом із портативними коагулометрами Coaguchek XS, Coaguchek INRange, Coaguchek XS Pro та Coaguchek XS Plus для визначення протромбінового часу (МНО) за цільною капілярною або венозною кров'ю.
Сучасний прилад для вимірювання протромбінового індексу коагучок швидко став затребуваним серед споживачів. Їм зацікавилися як у клінічних лабораторіях, і самі пацієнти. А все тому, що прилад досить простий в експлуатації та дає можливість швидко та безболісно провести вимірювання показника МНО.
Для проведення дослідження знадобиться система тест-смужок, призначена саме для експлуатації з даним апаратом у ході здійснення аналізу. Тест-смужки для coaguchek призначені для одноразового використання. Після цього кожна з них підлягає утилізації. Це дозволяє уникнути контакту різних порцій крові та отримання невірного результату.
В одній упаковці є 24 одноразові смужки. Щоб отримати правильну інформацію та уникнути неточностей, а також проблем у роботі самого приладу coaguchek xs, слід звернути увагу на досить важливий момент. Кожна система тест-смужок має вбудований електронний чіп, характерний саме для цієї партії. Іноді пацієнти використовують лот (чіп) від однієї упаковки тестів і одночасно застосовують самі тест-смужки з іншого упаковки. Як правило, чіпи в даному випадку не відповідають один одному, тому прилад також не працюватиме. Тому при виникненні подібних проблем, слід спочатку перевірити збіг використовуваних чіпових пристроїв.
Коагучек є досить портативним пристроєм, ви можете взяти його із собою куди завгодно, захопивши необхідну кількість тест-смужок для проведення дослідження. Крім того, сам процес не супроводжується будь-якими неприємними відчуттями. Для дослідження знадобиться капілярна кров, яку розміщують на тест-смужці та очікують на результат. Оцінити рівень МНО можна вже за 1 хвилину. Також у приладі передбачено журнал збереження результатів 100 тестувань, що дозволяє контролювати та аналізувати стан свого здоров'я.
Виготовляється сам прилад та всі доповнення до нього у Німеччині відомою компанією Roche Diagnostics. При виготовленні медичного приладдя дотримуються всіх вимог держстандартів. В результаті вдається розробити якісні та точні прилади.
  
У комплекті є набір тест-смужок для визначення згортання крові в кількості 24 штуки, а також чіп, на якому обов'язково вказується номер партії. Це необхідно для можливості зіставити лот на смужці та чиповому пристрої під час проведення дослідження. Термін придатності тест-смужок становить 12 місяців із моменту виробництва. Тому набувати набір вигідно навіть людям, які нечасто проводять дослідження або бажають купити МНО, щоб періодично змінювати згортання крові у профілактичних цілях.
Помилки користувачів:
Зверніть увагу, що в кожній упаковці тест-смужок Коагучек (Coaguchek) знаходиться індивідуальний кодовий чіп, який несе інформацію про індивідуальні властивості саме цієї партії тест-смужок (іншими словами, про цей лот тест-смужок). У випадку, якщо ви використовуєте кодовий чіп від однієї упаковки тест-смужок, а разом з ним інший лот тест-смужок, прилад не буде працювати. Це одна з найчастіших можливих помилок при роботі на приладі Коагучек (Coaguchek).
Характеристики:
 • Використовується лише 10 мкл крові з пальця!
 • Точний електрохімічний метод вимірювання
 • Не вимагають калібрування
 • Умови зберігання та транспортування тест-смужок: від +2 ºC до +30 ºC.
Діапазон вимірів:
 • МНО – від 0,8 до 8,0
 • Протромбіновий час (сек.) – від 9,6 до 96 секунд
 • Протромбін за Квіком (%) - від 120 до 5
Якщо Ви отримали сумнівний результат
Якщо отриманий протромбіновий час суттєво відрізняється від очікуваного, необхідно повторити вимір. Якщо підтверджений результат виходить за межі терапевтичного діапазону, необхідно негайно зв'язатися з Вашим лікарем для усунення ризику недостатнього або надмірного прийому антикоагулянтів.
Обмеження та взаємодія
 1. Об'єм краплі крові, що наноситься на тест-смужку Coaguchek XS PT Test, повинен бути не менше 8 мкл.
 2. Крапля повинна бути нанесена на тест-смужку Коагучек протягом 15 секунд після проколу.
 3. Використовуйте тест-смужку протягом 10 хвилин після виймання із пластикового контейнера. Сам контейнер негайно закривайте після виймання тест-смужки.
 4. Заявлена точність вимірювання гарантується при гематокриті, що знаходиться в діапазоні від 25 до 55%.
 5. Антифосфоліпідні антитіла (наприклад, антитіла до вовчаку) можуть помилково впливати на збільшення часу коагуляції. Якщо відомо про наявність таких антитіл, вимірювання протромбінового часу необхідно виконати за допомогою лабораторних аналізаторів, не чутливих до антифосфоліпідних антитіл.
Комплект поставки
 • Тест-смужки Coaguchek XS PT Test у пластиковому контейнері - 24 шт.
 • Кодовий чіп з номером партії тест-смужок
 • Листівка-вкладиш

Написати відгук

Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб написати відгук
Авторизація
icon_viber icon_mes icon_callback icon_email