Доставка по Києву та Одесі

 • Самовивіз з магазинів безкоштовно
 • Курєром по Києву 60-80 грн (залежить від району), по Одесі - 60 грн.

Доставка по Україні

 • Нова Пошта - по тарифам перевізника.
 • Justin - по тарифам перевізника.
 • Укрпошта - 30 грн (передоплата).

Оплата товарів

 • Готівкою (курьєру або при самовивозі).
 • На картку ПриватБанку.
 • Післяплата.

в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский

Тест-смужки CoaguChek XS PT Test (Коагучек ІксЕс) для визначення МНВ, 24 шт.

Тест-смужки CoaguChek XS PT Test (Коагучек ІксЕс) для визначення МНВ, 24 шт.
Тест-смужки CoaguChek XS PT Test (Коагучек ІксЕс) для визначення МНВ, 24 шт. Тест-смужки CoaguChek XS PT Test (Коагучек ІксЕс) для визначення МНВ, 24 шт.
Наявність: На складі
Кількість в упаковці, шт.: 24
Термін придатності: 30.09.2022
Виробник Roshe Diagnostics
Країна-виробник: Германия
Бонусні гривні за цю покупку: 210
Ціна 4200грн.
Кількість:

Тест-смужки Coaguchek XS PT Test використовуються разом з портативними коагулометри Coaguchek XS, Coaguchek INRange, Coaguchek XS Pro і Coaguchek XS Plus для визначення протромбінового часу (МНО) по цільної капілярної або венозної крові.

Сучасний прилад для вимірювання протромбінового індексу коагучек швидко став затребуваним серед споживачів. Ним зацікавилися як в клінічних лабораторіях, так і самі пацієнти. А все тому, що прилад досить простий в експлуатації і дає можливість швидко і безболісно провести вимір показника МНО.

Для проведення дослідження потрібно система тест-смужок, призначена саме для експлуатації з цим апаратом в ході здійснення аналізу. Тест-смужки для coaguchek призначені для одноразового використання. Після цього кожна з них підлягає утилізації. Це дозволяє уникнути контакту різних порцій крові і отримання невірного результату.

В одній упаковці є 24 одноразові смужки. Щоб отримати вірну інформацію і уникнути неточностей, а також проблем у роботі самого приладу coaguchek xs, слід звернути увагу на один досить важливий момент. Кожна система тест-смужок має вбудований електронний чіп, характерні саме для цієї партії. Іноді пацієнти використовують лот (чіп) від однієї упаковки тестів і при цьому одночасно застосовують самі тест-смужки з іншої упаковки. Як правило, чіпи в даному випадку не відповідають один одному, слідчо прилад також не працюватиме. Тому при виникненні подібного роду проблеми, слід спочатку перевірити збіг використовуваних чіпових пристроїв.

Коагучек є досить портативним пристроєм, ви можете взяти його з собою куди завгодно, захопивши необхідну кількість тест-смужок для проведення дослідження. Крім того, сам процес не супроводжується якими-небудь неприємними відчуттями. Для дослідження знадобиться капілярна кров, яку розміщують на тест-смужці і чекають результату. Оцінити рівень МНО можна вже через 1 хвилину. Також в приладі передбачено журнал збереження результатів 100 тестувань, що дозволяє контролювати і аналізувати стан свого здоров'я.

Проводиться сам прилад і всі додатки до нього в Німеччині відомою компанією Roche Diagnostics. При виготовленні медичного приладдя дотримуються всі вимоги держстандартів. В результаті вдається розробити якісні і точні прилади.
  
У комплекті присутній набір тест-смужок для визначення згортання крові в кількості 24 штуки, а також чіп, на якому обов'язково вказується номер партії. Це необхідно для можливості зіставити лот на смужці і чіпів пристрої при проведенні дослідження. Термін придатності тест-смужок становить 12 місяців з моменту виробництва. Тому купувати набір вигідно навіть людям, які нечасто проводять дослідження або бажають купити МНО, щоб періодично змінювати згортання крові в профілактичних цілях.

Помилки користувачів:
Зверніть увагу, що в кожній упаковці тест-смужок Коагучек (Coaguchek) знаходиться індивідуальний кодовий чіп, який несе інформацію про індивідуальні властивості саме даної партії тест-смужок (інакше кажучи, про даному лоті тест-смужок). У разі, якщо ви використовуєте кодовий чіп від однієї упаковки тест-смужок, а разом з ним - інший лот тест-смужок, прилад не працюватиме. Це одна з найчастіших можливих помилок при роботі на приладі Коагучек (Coaguchek).

Характеристики:

 • Використовується всього 10 мкл крові з пальця!
 • Точний електрохімічний метод вимірювання
 • Не вимагають каллібровкі
 • Умови зберігання і транспортування тест-смужок: від +2 ºC до +30 ºC.

Діапазон вимірів:

 •     МНО - від 0,8 до 8,0
 •     Протромбіновий времемя (сек.) - від 9,6 до 96 секунд
 •     Протромбін по Квіку (%) - від 120 до 5

Якщо Ви отримали сумнівний результат

Якщо отримане протромбіновий час істотно відрізняється від очікуваного, необхідно повторити вимірювання. Якщо підтверджений результат виходить за межі терапевтичного діапазону, необхідно негайно зв'язатися з Вашим лікуючим лікарем для усунення ризику недостатнього або надлишкового прийому антикоагулянтів.

Обмеження і взаємодія

 1. Обсяг краплі крові, що наноситься на тест-смужку Coaguchek XS PT Test повинен бути не менше 8 мкл.
 2. Крапля крові повинна бути нанесена на тест-смужку Коагучек протягом 15 секунд після проколу.
 3. Використовуйте тест-смужку протягом 10 хвилин після виймання з пластикового контейнера. Сам контейнер негайно закривайте після виймання тест-смужки.
 4. Заявлена ​​точність вимірювання гарантується при гематокрит, що знаходиться в діапазоні від 25% до 55%.
 5. Антифосфоліпідні антитіла (наприклад, антитіла до вовчак) можуть помилково впливати на збільшення часу коагуляції. Якщо відомо про наявність таких антитіл, вимір протромбінового часу необхідно виконати за допомогою лабораторних аналізаторів, нечутливим до антифосфоліпідним антитіл.

Комплект поставки

 • Тест-смужки Coaguchek XS PT Test в пластиковому контейнері - 24 шт.
 • Кодовий чіп з номером партії тест-смужок
 • Листівка-вкладиш
Краснов Игорь
Базовано на 1 відгуках.


спасибо магазину, отправили в день заказа. Срок полосок актуальный

Написати відгук

Ваше Ім’я:Добре
entry_bads
Ваш відгук:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Введіть код, вказаний на зображенні: