Тест-смужки Ньюмед Нео (NewMed Neo), 50 шт.

Топ
В наявності
0
  • Кількість в упаковці, шт.: 50
  • Термін придатності: 11.2023
  • Країна-виробник: Австрия
  • Бонусні бали: 14
280грн
  • 🎁  2 упаковки або більше - 275грн
  • 🎁  5 упаковки або більше - 270грн
Скорочений опис
Для регулярного виміру глюкози в крові необхідний значний запас витратних матеріалів, зокрема тест-смужок. Як правило, у стартовому наборі для моніторингу глікемії запас тестових смужок незначний, тому важливо подбати, щ... Читати далі...

Для регулярного виміру глюкози в крові необхідний значний запас витратних матеріалів, зокрема тест-смужок. Як правило, у стартовому наборі для моніторингу глікемії запас тестових смужок незначний, тому важливо подбати, щоб індикатори завжди були під рукою.

Тест-смужки NEO від бренду NEW MED (Австрія) ідеально сумісні з глюкометром NEO цього виробника. Тест-смужки йдуть у комплекті по 50 шт. (2 тубуси по 25 шт.) В основі вимірювання глюкози за допомогою тестових смужок NEO лежить ферментативний глюкозооксидазний метод. Такий метод характеризується особливою точністю одержаних результатів. Завдяки автокодуванню похибка даних, отриманих за допомогою тест-смужок NEO, не перевищує 0,03%.

Щоб провести аналіз, необхідно отримати лише 1 краплю свіжої капілярної крові. Місце забору - палець, передпліччя, долоня (при неможливості забору крові з пальця). Діапазон гематокриту варіюється від 30 до 50 відсотків. Діапазон вимірів – 1,1 – 33,3 ммоль/л.

Тестові смужки NEO зберігаються протягом 6 місяців з моменту відкриття оригінального флакона. Після закінчення цього терміну витратні матеріали слід утилізувати, оскільки фермент глюкозооксидаза чутливий до кисню повітря, результати, отримані з простроченими тестовими смужками, можуть не відповідати дійсності.

Тест-смужки NEO є одноразовими витратними матеріалами для вимірювання глюкози в крові, повторне їх використання суперечить нормам гігієни та санітарії проведення експерименту.

Написати відгук

Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб написати відгук
Авторизація
Рекомендовані товари
icon_viber icon_mes icon_callback icon_email