Набір 10+1! Тест-смужки "Ime-Dc" (550 шт.)

В наявності
0
  • Кількість в упаковці, шт.: 550
  • Термін придатності: 03.2023
  • Країна-виробник: Германия
  • Бонусні бали: 125
2 500грн
Скорочений опис
ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ! Купуючи 10 упаковок тест-смужок "IME-DC", Ви отримуєте 1 упаковку в ПОДАРУНОК ! Тест смужки ІМЕ ДС – це зручний та точний спосіб контролювати концентрацію глюкози у крові вдома, на роботі, у дорозі. А... Читати далі...

ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ!

Купуючи 10 упаковок тест-смужок "IME-DC", Ви отримуєте 1 упаковку в ПОДАРУНОК !

Тест смужки ІМЕ ДС – це зручний та точний спосіб контролювати концентрацію глюкози у крові вдома, на роботі, у дорозі. Аналіз максимально спрощений та займає не більше 40-45 секунд. Можуть використовуватись лише спільно з глюкометром IME-DC. Будьте уважні, після відкриття пластикового контейнера смужки можна використовувати не більше 90 днів, тому рекомендовано записати дату розпакування на коробці.

Тест-смужки IME DC - особливості та переваги

Тест-смужки ІМЕ-ДС створені на основі біосенсорної технології - на тестову зону нанесений фермент (глюкозо-оксидаза), при контакті реагенту з глюкозою виникає слабкий струм, пропорційний концентрації цукру в крові. Це одна з найточніших методик, що на результати не впливає вологість повітря, температура навколишнього середовища, освітленість.

Використання капілярного методу нанесення (смужка сама всмоктує необхідний об'єм крові – не більше, не менше) дозволило досягти точності не менше 96%.

Тест-смужки мають захисне покриття, що дозволяє братися пальцями за будь-яку частину без ризику збільшення похибки. Додатково лінії оснащені індикатором, який просигналізує, коли нанесено достатньо крові. Якщо з першої спроби ви заподіяли недостатньо біоматеріалу, передбачена можливість додавання крові.

Написати відгук

Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб написати відгук
Авторизація
Рекомендовані товари
icon_viber icon_mes icon_callback icon_email