Тест-смужки IME-DC (Іме-Дісі) №50 - 3 уп. (150 шт.)

Топ
В наявності
0
 • Кількість в упаковці, шт.: 150
 • Термін придатності: 09.2023
 • Країна-виробник: Германия
 • Бонусні бали: 37
735грн
Скорочений опис
Тест-смужки IME-DC (ІМЕ-ДС) 150 штук! Якщо Ви хворієте на діабет другого типу, то 150 тест смужок Вам купувати сенсу немає (Ви просто не встигнете їх використовувати до кінця терміну придатності) і тому рекомендуємо Вам ... Читати далі...

Тест-смужки IME-DC (ІМЕ-ДС) 150 штук!

Якщо Ви хворієте на діабет другого типу, то 150 тест смужок Вам купувати сенсу немає (Ви просто не встигнете їх використовувати до кінця терміну придатності) і тому рекомендуємо Вам купити тест-смужки IME-DC (ІМЕ-ДС) №50.

А ось людям з діабетом 1-го типу наші пропозиції щодо купівлі наборів з двох і більше упаковок цих тест смужок допоможуть заощадити гроші (адже на ці набори ми робимо знижку) і час на пошук нових тест смужок через тиждень-два.

Отже, якщо Вам терміново потрібно купити тест смужки IME-DC і зробити це дешево та швидко, то ми вирішимо Ваші проблеми, адже завдяки прямим поставкам ми завжди гарантуємо наявність та низьку ціну на тест смужки для глюкометра IME DC!

Особливості тест смужок IME-DC:

Якщо Ви використовуєте глюкометр IME-DC вже давно, то докладно описувати Вам тест смужки до нього немає сенсу. Нагадаємо лише кілька важливих моментів.

Використання електрохімічного біосенсора з ферментом глюкоз-оксидази в тест-смужках IME-DC гарантує високу точність аналізу рівня цукру в крові, але й накладає певні обмеження:

 • GO реагує на концентрацію кисню в крові, тому для аналізу слід використовувати капілярну кров із пальця, а не зразки плазми чи сироватки.
 • Якщо Ви збираєтеся брати кров для аналізу з альтернативних місць, рекомендується консультація з лікарем для калібрування отриманих результатів.

Для аналізу необхідно всього 2 мкл крові, а результати будуть готові вже за 10 секунд.

При аналізі крові на цукор за допомогою системи IME-DC гарантована точність 96% в діапазоні від 1,1 до 33,3 ммоль/л.

Слід пам'ятати, що у кожному упаковці тест смужок IME-DC є спеціальний чіп, який калібрує глюкометр під конкретну партію тест смужок. Не забувайте після відкриття упаковки відкалібрувати глюкометр під нову упаковку!

Зберігання та використання тест смужок системи IME DC:

 • Зберігайте тубус із тестом смужками IME-DC у сухому прохолодному місці при температурі від 4 до 32°С, подалі від джерел тепла та прямих сонячних променів.
 • Кінцевий термін придатності тест смужок для глюкометра IME-DC вказано на упаковці.
 • Після розтину тубуса напишіть на ньому дату, після якої тест-смужками не можна користуватися. Розкритий тубус із тест-смужками IME-DC можна використовувати лише протягом 3 місяців після розтину.
 • При відкритті нової упаковки смужок IME DC обов'язково відкалібруйте свій глюкометр, вставивши туди кодувальний чіп, що входить до складу нової упаковки! Код на дисплеї повинен співпадати з кодом, вказаним на флаконі з смужками тесту!

Вміст упаковки ime-dc:

 • Тест смужки IME-DC – 150 штук (3 упаковки в тубах по 50);
 • Кодуючий чіп у кожній упаковці;
 • Інструкція у кожному упаковці тест смужок.

Написати відгук

Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб написати відгук
Авторизація
icon_viber icon_mes icon_callback icon_email