Тест-смужки Contour Plus №50 – 3 уп. (150 шт.)

Топ
В наявності
0
  • Кількість в упаковці, шт.: 150
  • Термін придатності: 10.2023
  • Країна-виробник: Швейцария
  • Бонусні бали: 52
1 035грн
Скорочений опис
Тест смужки Контур Плюс 150 шт. Тест смужки для глюкометра Contour Plus відмінно підходять як для визначення рівня глюкози в крові як у медичних закладах, так і в домашніх умовах завдяки використанню унікального ферменту... Читати далі...

Тест смужки Контур Плюс 150 шт.

Тест смужки для глюкометра Contour Plus відмінно підходять як для визначення рівня глюкози в крові як у медичних закладах, так і в домашніх умовах завдяки використанню унікального ферменту глюкозодегідрогенази (FAD GDH), який забезпечує високу точність вимірювання, яку можна порівняти з результатами лабораторних перевірок.

Технологія "Без кодування" (No coding) дозволяє уникнути помилок внаслідок неправильного кодування та використовувати тест смужки з нової упаковки відразу, без додаткових налаштувань глюкометра, а унікальна технологія "Second - Chance" (другий шанс) дає можливість протягом 30 секунд повторно добрати потрібне кількість крові та отримати точний результат.

На відміну від тестових смужок від інших виробників, тест смужками Сontour Plus після першого розтину упаковки можна користуватися до закінчення зазначеного на них терміну придатності, а їх великий розмір та технологія капілярного втягування крові "Sip-in" забезпечують зручність їх використання людям будь-якого віку.

Вміст упаковки Contour:

  • Тест смужки Контур Плюс №50 – 3 упаковки;
  • Інструкція в кожній упаковці.

Написати відгук

Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб написати відгук
Авторизація
icon_viber icon_mes icon_callback icon_email