Набір Тест-смужок "Бионайм GS 550" 5 уп. (250 шт.)

Акція
Топ
В наявності
0
 • Кількість в упаковці, шт.: 250
 • Термін придатності: 11.2022
 • Країна-виробник: Тайвань
 • Бонусні бали: 85
1 750грн -3 %
Your discount: 50грн

1 700грн
Скорочений опис
Тест-смужки Біонайм призначені для однойменного глюкометра, який вважається одним з найбільш точних в Україні. Система GS 550 дозволяє повноцінно відстежувати рівень глюкози крові в умовах самоконтролю. Прилад має зрозум... Читати далі...

Тест-смужки Біонайм призначені для однойменного глюкометра, який вважається одним з найбільш точних в Україні. Система GS 550 дозволяє повноцінно відстежувати рівень глюкози крові в умовах самоконтролю. Прилад має зрозумілий сучасний дизайн, мінімум елементів управління, простий в експлуатації і обслуговуванні.

Глюкометр відкалібрований по плазмі крові, а тест-смужки Біонайм GS 550 мають широку поверхню для зручного утримування в руці. Пристрій відрізняється високим рівнем точності, який перевершує навіть вимоги DIN ISO 15197: 2003. Система оснащена функція автокодіровка, а сам глюкометр має великий рідкокристалічний екран з підсвічуванням.

Комплектація системи включає в себе:

 1. Тест-смужка Біонайм GS 550 (10 шт.);
 2. глюкометр;
 3. Ланцетний пристрій;
 4. Одноразові стерильні ланцети (10 шт.);
 5. Щоденник обліку вимірювань;
 6. 2 батарейки;
 7. футляр;
 8. Інструкції з використання ланцетного Пристрій і тест-смужки.

Пристрій має вбудовану пам'ять, здатну запам'ятовувати до 500 вимірювань із зазначенням дати і часу, забезпечуючи комфорт і зручність дієти. Також в комплект GS 550 входить спеціальна конструкція, що дозволяє виробляти забір крові в альтернативних місцях (долоню, передпліччя).

Але головна особливість цієї системи є тест-смужка Біонайм. Вони розроблені за унікальною запатентованою технологією, ЯКА забезпечує високу якість результату і неправильного перешкоджає запровадженню Тест-смужки. Спеціальна конструкція смужок повністю виключає можливість потрапляння на їх поверхню крові, а контакти глюкометрів і тест-смужок зроблені зі сплаву золота. Це запобігає втрата електричної сигнал і робить тест-смужка Bionime GS 550 безвідмовна в роботі, гарантуючи високу точність результату.

Тест-смужки GS 550 мають ряд переваг:

 • швейцарські нанотехнології
 • Використання глюкозоксідазное електрохімічний метод
 • Сплави з золота
 • Інформація про коді міститься в самій смужці
 • Бездротова конструкція електродів
 • Визначення по маленькій пробі крові (1,0 мкл)
 • Оптимальний розмір і жорсткість

Характеристики тест-смужок Біонайм

Електроди тест-смужки, які є важливим аналізують елементом, розташовані на мінімальній відстані від зони реакції, що забезпечує високу точність вимірювання. Завдяки вбудована гідрофільний капіляр тесту технічно тест-смужка сам забирає кров, що зводить кількість необхідного речовини до мінімуму. Унікальна особливість, яка отлічаеттест-смужка Біонайм, є використання нанотехнологій, розроблена в Швейцарії, глюкозоксідазний електрохімічний метод дослідження і електроди зі сплаву золота. Це дозволяє пристрою отримувати найбільш точні результати, роблячи самоконтроль більш ефективний і якісний.

Написати відгук

Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб написати відгук
Авторизація
Рекомендовані товари
icon_viber icon_mes icon_callback icon_email