Набір: Інсулінові голки "МікроФайн" 5 мм (2 уп.)

Акція
Топ
В наявності
0
  • Кількість в упаковці, шт.: 200
  • Термін придатності: 08.2024
  • Країна-виробник: США
  • Бонусні бали: 34
700грн -3 %
Your discount: 20грн

680грн
Скорочений опис
Оскільки Ви змушені купувати витратний матеріал для проведення ін'єкцій, Вам доводиться витрачати гроші. З цієї причини, ми пропонуємо Вам придбати відразу 2 упаковки голок Мікрофайн Плюс, чим Ви зможете заощадити 20 гри... Читати далі...

Оскільки Ви змушені купувати витратний матеріал для проведення ін'єкцій, Вам доводиться витрачати гроші. З цієї причини, ми пропонуємо Вам придбати відразу 2 упаковки голок Мікрофайн Плюс, чим Ви зможете заощадити 20 гривень.

Інсулінові голки для шприц-ручок МікроФайн 5 мм (2 уп) – надійний та професійний інструмент для проведення ін'єкцій інсуліну. За допомогою шприц-ручку інсулін вводиться в кров досить швидко, щоб уникнути хворобливих відчуттів і дискомфорту.

Унікальна форма голок дає можливість застосовувати велику кількість шприц-ручок. У сумісності із представленими голками зможуть функціонувати українські та іноземні моделі шприц-ручок.

Кому варто замислитись про покупку інсулінових голок МікроФайн 5мм (2 уп)?

Люди, які страждають на діабет перевіряють кров для контролю рівня цукру щодня. Через це, інсулінові голки МікроФайн мають розширений просвіт, що робить процедуру швидкою та практично безболісною.

Плюси та основні переваги голок МікроФайн

МікроФайн 5мм - голка середнього діаметра, яка підійде для багатьох пацієнтів. Гвинтове різьблення, яке встановлене на голці, дозволяє застосовувати його в сумісності з багатьма моделями шприц-ручок (як українських виробників, так і закордонних).

Ціни, що діють на голки інсулінові для шприц-ручок MicroFine 5 мм , дозволять використовувати голки з багатьма відомими шприц-ручками: Biomatic Pen, Humapen, Solostar, Optipen, FlexPen, Novopen. Виробник МікроФайн дає 100% гарантію сумісності, що довели експерти, які проводили дослідження даних голок

Повна комплектація містить 100 голок 31G та докладну інструкцію, викладену російською мовою.

Характеристики:

  • Довжина голки: 5 мм.
  • діаметр голки: 0,25 мм.

Написати відгук

Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб написати відгук
Авторизація

Мітки: голки інсулінові, інсулінові голки, голки для інсулінових шприц ручок, голки інсулінові мікрофайн, microfine

icon_viber icon_mes icon_callback icon_email