Тест-смужки Accu-Chek Performa (Акку-Чек Перформа) №50 - 3 уп.

Топ
В наявності
0
  • Кодирування: 222
  • Кількість в упаковці, шт.: 150
  • Термін придатності: 08.2023
  • Країна-виробник: США
  • Бонусні бали: 56
1 125грн
Скорочений опис
Тест-смужок Акку-Чек Перформа №50 - 3 упаковки! Смужки accu chek performa для визначення рівня глюкози в крові використовують електрохімічний метод аналізу, що гарантує точність відповідно до стандартів EN ISO 15197, адж... Читати далі...

Тест-смужок Акку-Чек Перформа №50 - 3 упаковки!

Смужки accu chek performa для визначення рівня глюкози в крові використовують електрохімічний метод аналізу, що гарантує точність відповідно до стандартів EN ISO 15197, адже встановлені в глюкометрах accu chek performa та accu chek performa nano електрохімічні біодатчики забезпечують високий рівень чутливості та точності вимірювань.


До речі, для самоконтролю рівня глюкози за допомогою тесту смужок accu chek performa необхідно всього 0,5 мікролітра (тисячного літра) крові, що дозволяє використовувати їх навіть для немовлят!

Увага! Кров необхідно наносити на торець тест смужки область жовтого вікна. НЕ наносите кров на передню чи задню частину тест смужки!

Після розтину тубуса термін придатності тест смужок accu chek performa залишається незмінним і їх можна використовувати протягом усього терміну придатності, вказаного на упаковці, проте ми рекомендуємо використовувати їх протягом півроку після розтину упаковки для отримання максимально точних даних рівня глюкози в крові.

Вміст поставки тест-смужок Performa:

  • Тест смуги Accu-Chek Performa №50 - 3 упаковки;
  • Інструкція користувача в кожній упаковці.

Написати відгук

Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб написати відгук
Авторизація
icon_viber icon_mes icon_callback icon_email