Захисна плівка для шкіри спрей Silesse (Сілес), 50 мл.

Топ
В наявності
6
 • Кількість в упаковці, шт.: 1
 • Термін придатності: 05.2025
 • Країна-виробник: Великобрит-ия
 • Бонусні бали: 19
380грн
Скорочений опис
Захисна плівка Silesse захищає чутливу шкіру від сверблячки, роздратувань та почервонінь. Захисна плівка в спреї Silesse – це унікальний медичний препарат на основі силікону для догляду за шкірою перед встановленням та з... Читати далі...
Захисна плівка Silesse захищає чутливу шкіру від сверблячки, роздратувань та почервонінь.
Захисна плівка в спреї Silesse – це унікальний медичний препарат на основі силікону для догляду за шкірою перед встановленням та зміною сенсорів Freestyle Libre, Dexcom, Enlite, канюль, ПОДів помпи ОмніПід та ін. Головна відмінність Silesse від інших засобів догляду за шкірою формула, тому він захищає, зволожує та пом'якшує шкіру, не палить, швидко вбирається і не створює на поверхні шкіри масляних плівок. Silesse можна наносити на пошкоджену шкіру, він абсолютно безпечний та гіпоалергенний. Якщо Ви втомилися від сверблячки, постійних подразнень і почервоніння на шкірі під пластиром помпи - Ваш вибір спрей ЗАХИСНИЙ ПЛЮНКА Сілесс. Після декількох днів застосування Silesse ви відчуєте різницю.
Застосування спрею впливає адгезивні властивості пластиру.

При діабеті спрей Сілесс ЗАХИСНИЙ ПЛІВ застосовується для того, щоб створити додаткову захисну поверхню між пластиром (канюля, сенсор, під) і шкірою, зводячи до мінімуму ймовірність розвитку подразнення Швидко вбираючись, спрей створює на поверхні шкіри тонку плівку, яка висихає за кілька секунд. Після цього можна встановлювати канюлю, під або сенсор. Seless Захисна плівка запобігає роздратування і серйозні проблеми з шкірою під час носіння інсулінової помпи і датчики, замість того , щоб боротися з ними після того, як вони з'являються!

Переваги захисної плівки Сілес:
 • Має кілька дій: захищає, зволожує і пом'якшує шкіру одночасно.
 • Майже моментальний ефект
 • Не палить шкіру, тому що не містить спирту та інших хімічних речовин
 • Є гіпоалергенною і не викликає роздратування
 • Спрей Silesse можна наносити на пошкоджену шкіру, він абсолютно безпечний і гіпоалергенний
 • Відсутність роздратування
 • Може застосовуватися в педіатрії та неонатології
 • Підходить пацієнтам із чутливою шкірою
Техніка використання спрею Сілесс:
 1. Флакон з розчином перед вживанням рекомендується струсити.
 2. Розпорошувати засіб слід, тримаючи флакон у вертикальному положенні.
 3. Тримаючи флакон на відстані приблизно 10 см від місця нанесення, розпорошіть вміст флакона швидким рухом.
 4. Переконайтеся, що Сілес повністю висохнув, перш ніж накладати адгезивні вироби (пов'язки, пластирі, калоприймачі) або уситанавлювати канюлі та сенсори.
 5. Засіб Сілес має наноситися під час кожної перев'язки або при зміні пов'язки, канюлі, як основний захисний засіб.
 6. Якщо Силес використовується окремо, не як захист під адгезивний продукт, рекомендується наносити його 1 раз протягом 12 – 72 годин залежно від стану шкіри.
"Ковпачковий метод": розпиліть засіб у ковпачок флакона, натиснувши кілька разів на дозатор, і вилийте вміст у місцях фіксації інфузійного набору або пов'язки. Даний метод використовується для дітей, щоб запобігти переляку від розпилення.
Важливо! Зазвичай Сілес не вимагає видалення. Однак Сілес може бути легко видалений за допомогою спрею-очисника для шкіри Нілтак >> .
Попередження
 • Використовувати лише за призначенням.
 • Уникати попадання в очі та на слизові оболонки.
 • Не використовувати у разі ознак сенсибілізації.

Також, захисна плівка може застосовуватися за прямим призначенням - наноситься на шкіру навколо стоми при зміні кало-або сечоприймачів.

Спрей, створений на основі силікону, дозволяє ефективно захистити шкіру навколо стоми від агресивного впливу виділень, він не містить спирту та агресивних хімічних речовин. Наносити Silesse на шкіру рекомендується між кожною зміною пластин. Якщо спрей використовується не під адгезиви, наступне оббризкування проводять не пізніше 72-х годин. Одного флакона вистачає приблизно місяць використання.

Написати відгук

Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб написати відгук
Авторизація
Рекомендовані товари
icon_viber icon_mes icon_callback icon_email