Наші переваги

Наші переваги:

1.Сертіфіцірованние пристрою від офіційних постачальників

Завдяки тому, що ми поставляємо продукцію тільки від офіційних дистриб'юторів, Ви можете з упевненістю довіряти нам Ваше здоров'я. Адже саме у нас товар сертифікований і рекомендований до використання в Україні. У нашому інтернет-магазині "Будинок Медтехніка" Ви знайдете величезний асортимент товарів для здоров'я, а саме: діагностичні прилади, ортопедичні вироби, одноразові інструменти, товари для дітей та багато іншого.

У нас дуже зручно робити комплексні замовлення. Це дозволяє придбати все необхідне в одному магазині, не витрачаючи часу на додаткові пошуки.

2. Додатковий сервіс, гарантійне обслуговування

Для максимального комфорту наших покупців, ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування всьому проданому. Також ми виробляємо сервісну діагностику вимірювальним приладам, а саме: глюкометрів та тонометрам. Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися зателефонувавши за телефонами: +38 (066) 849 30 66; +38 (050) 870 30 06; +38 (063) 632 03 75.

3. Дисконтна програма

Для наших постійних клієнтів ми пропонуємо дисконтну програму. У Вас є можливість купувати наші товари за спеціальними цінами, першими дізнаватися про акції та знижки, брати участь у програмі лояльності й отримувати подарунки.

4. Зручний обмін і повернення товару

Зручність клієнта є для нас пріоритетним. Тому ми постаралися зробити повернення і обмін товару максимально зручним і швидким. Повернути або обміняти товар Ви можете за допомогою транспортного перевізника (всі витрати оплачує Продавець) або через кур'єра. Повернення і обмін проходить максимально швидко. Згідно Закону України, Ви можете повернути куплений товар в нашому інтернет-магазині, на протязі 14 днів.

Лікарські засоби та вироби медичного призначення поверненню не підлягають. Підставою є додаток №3 постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», п.16 наказу Міністерства охорони здоров'я України від 10.07.2005 №360 «Порядок відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів».

Згідно з доповненням №3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року №172, обміну та поверненню не підлягають такі товари: корсетні-бандажная продукція, товари особистого користування, вироби для сну, зубні щітки, мундштуки, масажні щітки, натільну і постільну білизну , колготно-шкарпеткові вироби, товари в аерозольній упаковці, вироби зі скла, товари для дітей (соски, пляшечки, пустушки і т.д.), інструменти для манікюру, педикюру та косметології, хірургічний інструментарій, ортопедичні і силіконові вироби (напалечнікі, сте лькі, подпяточнікі і т.д.), ортопедичне взуття.

icon_viber icon_mes icon_callback icon_email