Duolife

Duolife

Натуральне спортивне харчування, вітаміни суплементи дієти DuoLife в Україні

Нерегулярні прийоми їжі, стрімкий ритм життя, стреси в сукупності з генною мутацією продуктів, високою забрудненістю повітря дають істотне навантаження на організм. За кілька десятків років використання хімії в агропромисловості, овочі, фрукти втратили більше 50% корисних властивостей. Постійне і повноцінне поповнення мінералами і вітамінами - життєво необхідно для сучасної людини.

DuoLife - це правильне харчування для сучасної людини

Лабораторні дослідження підтвердили, що DuoLife - це нове слово в оздоровленні. Колектив під керівництвом Луїса Ігнарро, Джеймса Ротмана, Ренді Шекман, Гюнтера Блобеля і Томаса Зюдхова отримали 3 премії імені Нобеля за видатні досягнення в медицині і фізіології.

Аналогів біодобавок енергетичних компонентів DuoLife в Україні немає. Суплементи працюють на глибокому клітинному рівні, збагачуючи організм за допомогою рослинних компонентів місцевої флори вітамінними і мінеральними комплексами.

Продукти для схуднення DuoLife містять 98% рослинних екстрактів набагато більше натуральних складових в порівнянні з відомими суплементи для швидкого схуднення.

Біодобавки раціону DuoLife - концентрат цілющих соків рослин, органічно збалансованих між собою. Природна дієта, зниження ваги відбувається, завдяки генній розблокування можливостей і поступового виведення в стабільний стан. Наприклад, суть лінійки DuoLife День і Ніч в підтримці активності, посилення емоційного тонусу днем ​​і створення глибокого розслаблення вночі. Ми довели, що роздільне застосування суплементи набагато ефективніше, ніж спільне.

Правильне харчування - профілактика замість лікування

Польський інститут Профілактики Здоров'я - один з тих організацій, які радять продукти спортивного харчування DuoLife. Вони звертають увагу людей на такі властивості дієти:

  • натуральність компонентів;
  • відповідь на потаємний питання: як швидко схуднути;
  • організація правильного функціонування систем;
  • зміцнення імунітету;
  • насичення мінералами, вітамінами.

Відзначимо легкість формули, завдяки чому, мікроелементи повністю всмоктуються в кров і максимально приносять оздоровлення на міжклітинному рівні, несучи за собою схуднення без ускладнень. Регенеруючу дію препарату зафіксовано документально дослідженнями кількох незалежних експертиз.

DuoLife є постійним партнером «Живи Свідомо» в Польщі. Спільно ми розвиваємо усвідомлені профілактичні дії людей в європейських країнах, спрямовані на оздоровлення організму і підтримки сил.

Суплементи синтезуються поблизу польського міста Бєльсько-Бяла, в екологічно чистому районі країни. Все проходить жорсткий контроль і має сертифікати ISO, GMP, НАССР, що котируються на території всього Євросоюзу. Тому ми знаємо не тільки, як швидко схуднути, але і при цьому безпечно і без стресового стану для організму.


Немає жодного товару.

icon_viber icon_mes icon_callback icon_email