Русский Украинский

Верофарм

«ВЕРОФАРМ», один з провідних російських виробників лікарських препаратів і виробів медичного призначення, був заснований в 1997 році. Компанія спеціалізується на виробництві доступних високоякісних препаратів в таких напрямках медицини, як онкологія, жіноче здоров'я, гастроентерологія, інфекційні захворювання, дерматологія і неврологія (ЦНС), а також виробів медичного призначення. Продуктовий портфель компанії нараховує більше 300 найменувань продукції, в основному дженериків.

«ВЕРОФАРМ» є найбільшим в Росії виробником онкологічних лікарських засобів в натуральному вираженні (в упаковках).

«ВЕРОФАРМ» також добре відомий як виробник високоякісних пластирів, що випускаються на заводі у Воронежі - першому підприємстві, що організував Лейкопластирна виробництво в СРСР в 1944 році. Кілька видів пластирів компанії «ВЕРОФАРМ» були включені в список «100 кращих товарів Росії».

У 2014 році компанія «ВЕРОФАРМ» увійшла до складу компанії Abbott, одного з лідерів світової галузі охорони здоров'я.

Якість, безпека та ефективність наших продуктів (лікарських засобів, медичних виробів і косметичної продукції) є головними пріоритетами компанії «ВЕРОФАРМ».

Система менеджменту якості компанії є гарантією того, що споживачі отримують продукти найвищої якості. Вона охоплює організаційну структуру, документацію, процеси і ресурси і функціонує для досягнення культури постійного поліпшення якості і фокусу на споживача.

Керівництво і кожен співробітник компанії висловлюють безумовну відданість забезпеченню якості.

На кожному етапі розробки, виробництва, контролю якості та дистрибуції дотримуються вимоги російських і міжнародних стандартів в області якості. Система менеджменту якості компанії «ВЕРОФАРМ» відповідає вимогам Належної виробничої практики (Good Manufacturing Practice - GMP) та міжнародних стандартів ISO 9001 та ISO 13485. Це підтверджується регулярними перевірками регуляторних органів та сертифікатами.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Мозольний лейкопластир Салипод 2х10 №1
Шановні покупці! Продукт "Саліпод", потрапляє в категорію тих товарів, які відправляються ..
30грн.
Податок на обмін: 30грн.
Базовано на 7 відгуках.
Мозольний лейкопластир Салипод 6х10 №1
Шановні покупці! Продукт "Саліпод", потрапляє в категорію тих товарів, які відправляються ..
35грн.
Податок на обмін: 35грн.
Базовано на 5 відгуках.