в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Гречаний чай Izumi, 100 г.
Гречаний чай Izumi є натуральним ізотоніки, для підтримки організму в формі. Це хороша альтернатива
250грн.
Податок на обмін: 250грн.
Цукровий пілінг для тіла DuoLife Chlorofil Beauty Care
Цукровий пілінг для тіла DuoLife Chlorofil Beauty Care - це ретельно складена комбінація кращих комп
300грн.
Податок на обмін: 300грн.
DuoLife ПроСелект Medical Formula ProSelect (Онкологія, печінку, імунітет)
DuoLife Medical Formula ProSelect® це харчова добавка, компоненти якої впливають на підвищення а
300грн.
Податок на обмін: 300грн.
DuoLife SunVital натуральна формула для дітей СанВітал, 150 мл.
Основою розвитку і здоров'я молодого організму є правильне функціонування імунної системи. Ми по
470грн.
Податок на обмін: 470грн.
DUOLIFE

Про компанію DuoLife (ДуоЛайф)

Нас об'єднав ентузіазм, пристрасть і загальна мета

Марка DuoLife (ДуоЛайф) створювалася, як один із сучасних напрямків ЗСЖ (концепції здорового харчування і способу життя). Наші співробітники вивчають попит на ринку, динаміку зростання і новинки, щоб своєчасно реагувати і змінювати, вдосконалювати і розробляти нові БАД. Компанія DuoLife (ДуоЛайф) щільно тримає свої позиції з 2012 року, завдяки копіткій роботі фахівців, консультантів, учених, які проводять щорічно по кілька тисяч годин вивчаючи складний біологічний організм людини, вплив на нього певних видів рослин, механізм регенерації і багато іншого. Препарати DuoLife День і DuoLife Ніч стали проривом в індустрії wellness. Численні лабораторні експерименти допомогли створити найефективнішу дієту, обновляющую все системи і підсилюють природні процеси метаболізму. Ще один наш унікальний комплекс - це DuoLife Медична Формула. Склад лінії запатентований і має сертифікати якості європейського стандарту.

Наша робота спрямована на ваш успіх, ми радіємо разом з вами нових досягнень, підкорених вершин, найкраща подяка нам - це ваше здоров'я. Інноваційні технології, постійний і висококваліфікований склад співробітників, міцна фінансова база - ось ті непорушні основи, які роблять продукти DuoLife затребуваними і привабливими в області суплементи дієти. Форми співпраці з нами прозорі і рухливі, будь-яка людина знайде зручну для себе концепцію роботи: вступити в ряди нашої дружної команди або купувати продукти для схуднення для себе.

Концепція польської компанії DuoLife - допомогти кожному зрозуміти і прийняти здоровий спосіб життя. Спортивне харчування від марки DuoLife (ДуоЛайф) - це тільки натуральні компоненти, в унікально підібраною композиції.

Ми хочемо поширити наші продукти і знання серед всього населення різних країн. Вдосконалюючись, ми закріплюємо свої лідерські позиції, поліпшуючи стан здоров'я декількох мільйонів чоловік по світу.

Компанія DuoLife (ДуоЛайф) має свої цінності - це не тільки пропоновані БАД, але і наша команда консультантів. Довіра, відкритість - ключ до щільним і продуктивним взаєминам. Маркетинговий план побудований на тому, щоб донести інформацію про здорове харчування, як можна більшій кількості людей.

Робота DuoLife грунтується на: