в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Базовано на 4 відгуках.
 Медичний антіклей в спреї Niltac (НІЛТАК), 50мл.
Медичний Антіклеі Niltac / НІЛТАК для безболісного видалення пластирів, сенсорів і канюль. Спрей
300грн.
Податок на обмін: 300грн.
Серветки очищаючі ConvaCare | КонваКеа від адгезиву, Convatec
Очищаючі серветки ConvaCare | КонваКеа від адгезиву, Convatec Очищаючі серветки КонваКеа призн
10грн.
Податок на обмін: 10грн.
Серветки захисні ConvaCare | КонваКеа, Convatec
Захисні серветки ConvaCare | КонваКеа, Convatec. Захищає шкіру від подразнень при протіканні кало
10грн.
Податок на обмін: 10грн.
Базовано на 6 відгуках.
Захисна плівка для шкіри спрей Silesse (Сілесс), 50 мл.
Захисна плівка Silesse захищає чутливу шкіру від сверблячки, подразнень і почервоніння Захисна пл
300грн.
Податок на обмін: 300грн.
CONVATEC

Convatec (Великобританія), виробник засобів по догляду за стомою

Протягом майже 30-ти років компанія «КонваТек», "ConvaTec", займає лідируючі позиції у виробництві засобів догляду за стомою.
За цей час неодноразово підтверджувалося якість і надійність продукції. Сьогодні вироби компанії користуються популярністю більш ніж в 100 країнах світу, в тому числі, і в Україні.

  Запорукою гарантії продукції «КонваТека» служить дотримання всіх вимог до якості виробів, що випускаються, а також, постійне впровадження у виробництво новітніх розробок в області предметів догляду для людей з делікатними медичними проблемами.

  Калоприймачі «КонваТек» повністю компенсують порушену функцію виділення. Призначення пристроїв - збір вмісту кишечника без дратівної впливу на шкіру. Крім безпеки пристрою, міцності кріплення і герметичності, компанія при розробці калоприемников враховує й такі нюанси, як простота використання, непомітність і естетичність.

  Основним фактором при виборі калоприймач є ступінь захисту шкірних покривів від агресивного впливу калових мас. Шкіра пошкоджується легко, а ось заживає досить довго. Тому, багато виробників засобів догляду за стомою працювали над вирішенням даної проблеми. І тільки компанії «КонваТек» блискуче вдалося з нею впоратися. У 1972 році увазі споживачів була представлена ​​паста "Стомагезів", що стала найкращим матеріалом для захисту шкіри в області накладеної стоми. Стомагезів (STOMAHESIVE), дало реальну можливість людям зі стомою повернутися до активного способу життя.

  Унікальні якості «Стомагезіва» засновані на ефективному дії комбінації з пектину, желатину і інших компонентів. Протягом 30-ти років «Стомагезів» визнаються кращим засобом захисту шкіри. Серед переваг пасти відзначають практично повна відсутність алергічних реакцій. Це пов'язано з використанням при виробництві засоби натуральних полімерів. Поява пасти значно полегшило процедуру догляду за шкірою в області стоми. Тривалий термін використання пасти, практично до семи днів, суттєво скоротив фінансові витрати. Компанія «КонваТек» випускає різноманітні моделі одне і двокомпонентних калоприемников, серед яких ви обов'язково знайдете модель, яка підходить саме вам. Все калоприймачі розраховані на можливість прийому душу, ванни і відвідування басейну.

  Також, серед асортименту компанії допоміжні засоби догляду - дезодоранти, ущільнювальні кільця, поглиначі запаху, адсорбенти, іррігатори та інше.