ConvaTec

Топ
Серветки захисні ConvaCare КонваКеа, Convatec
Серветки захисні ConvaCare | КонваКеа, Convatec. Захищає шкіру від подразнень при протіканні калопри..
0
10грн
Топ
Серветки, що очищають ConvaCare | КонваКеа від адгезиву, Convatec
Серветки, що очищають ConvaCare | КонваКеа від адгезиву, Convatec Серветки КонваКеа, що очищають, пр..
0
10грн
Топ
Захисна плівка для шкіри спрей Silesse (Сілес), 50 мл.
Захисна плівка Silesse захищає чутливу шкіру від сверблячки, роздратувань та почервонінь. Захисна пл..
6
380грн
Топ
Медичний антиклей у спреї Niltac (НІЛТАК), 50мл.
Медичний антиклей Niltac / НІЛТАК для безболісного видалення пластирів, сенсорів та канюль. Спрей дл..
4
380грн
ConvaTec

Завдяки технологіям, що постійно розвиваються, з'являються все більше засобів і приладів, що дозволяють вести активний спосіб життя людям з різними діагнозами та делікатними проблемами. У сфері виробництва продукції для дбайливого догляду за стомою (отвор для виведення калових мас або сечі) протягом майже 30 років компанія «Конватек» (ConvaTec) невпинно тримає провідні позиції.

Таке довге утримання лідерських позицій доводить незаперечну якість продукції і є гарантією правильно вкладених коштів.

Кошти для вирішення делікатних проблем від ConvaTec допомагають підтримувати активне життя людям із наявністю стоми у багатьох країнах світу, включаючи Україну.

Свою репутацію компанія з Великобританії заслужила невипадково. Її співробітники регулярно відстежують тенденції та нововведення в галузі медицини та успішно застосовують нові технології у створенні своїх продуктів. Вимоги до якості засобів догляду за високим, запорука гарантії продукції «КонваТека» полягає у дотриманні цих вимог.

Докладніше про продукти компанії

Калоприймач "КонваТек" - один з основних продуктів, створений для повноцінної компенсації порушеної функції виділення. Такий прилад потрібен кожній людині зі стомою. Головна його функція - збирання випорожнень і газів таким чином, щоб це не мало дратівливого ефекту на шкірні покриви.

Серед обов'язкових вимог до таких пристроїв:

  • Міцність та надійність кріплення;

  • Ідеальна герметичність;

  • Безпека використання;

  • Легкість та простота застосування;

  • Максимальна непомітність.

Вимога, про яку варто сказати окремо, – надійний захист шкірних покривів від можливої травмуючої дії вмістом кишечника. Калові маси діють на шкіру агресивно, подразнення відбувається практично моментально, а загоєння триває досить довго. Тому ступінь захисту відіграє важливу роль при виборі калоприймача.

Унікальні якості «Стомагезива»

Проблема з негативними наслідками від ненадійного захисту подразливого впливу калових мас на шкіру була справді серйозною. І над її рішенням працювало багато виробників із медичної сфери. У 1972 році до уваги споживачів було представлено пасту «Стомагезів» і це стало справжнім проривом. Завдяки своїм властивостям надійно захищати шкіру Стомагезів (STOMAHESIVE) завоював популярність і продовжує тримати лідируючі позиції і сьогодні.

Ефективна дія даного препарату ґрунтується на його унікальному складі. Для створення пасти використовуються натуральні полімери, такі як желатин та пектин. Завдяки цьому при використанні препарату для захисту шкіри у більшості людей зі стомою не виникає жодних алергічних реакцій. Крім цього, важливою перевагою пасти є тривалий термін її використання. Це суттєво позначається на фінансових витратах.

Компанія ConvaTec виготовляє велику кількість різних засобів, які допомагають вирішити делікатні медичні проблеми. Одними з основних продуктів є калоприймачі різних моделей. Спільно з цим виробом, люди зі стомою купують кільця ущільнювачів, дезодоранти і поглиначі запаху, іригатори, абсорбенти та інші товари.

icon_viber icon_mes icon_callback icon_email