Тест-смужки Сенсолайт Нова (SensoLite Nova), 25 шт.

Топ
В наявності
5
  • Кількість в упаковці, шт.: 25
  • Термін придатності: 08.2023
  • Країна-виробник: Венгрия
  • Бонусні бали: 16
320грн
Скорочений опис
На відміну від універсальних тест-смужок, що підходять для різних моделей глюкометрів, тест-смужки СенсоЛайт Нова Тест призначені тільки для глюкометрів Nova та Nova Plus від SensoLite утворюючи таким чином унікальну тес... Читати далі...

На відміну від універсальних тест-смужок, що підходять для різних моделей глюкометрів, тест-смужки СенсоЛайт Нова Тест призначені тільки для глюкометрів Nova та Nova Plus від SensoLite утворюючи таким чином унікальну тест-систему. Це гарантує високу точність результатів кожного тесту та надійність роботи всієї системи, оскільки фірмові витратні матеріали практично не піддаються підробці.

Мінімум крові – максимум результату

Застосовувані виключно для зовнішньої діагностики (In vitro), тест-смужкам SensoLite Nova Test достатньо мінімальної краплі крові в обсязі 0,5 μл для визначення рівня глюкози в крові. Це робить процес вимірювання швидким та практично безболісним. Нова Тест поставляються в упаковці з 25 смужок і вимагають попереднього кодування глюкометра відповідно до коду, вказаному на контейнері, під час роздрукування нової партії.

Домашня лабораторія

Незважаючи на невисоку ціну, що діє на тест-смужки SensoLite Nova Test (СенсоЛайт Нова Тест) , це сертифікований витратний матеріал, що пройшов лабораторне дослідження ЕДТА. У ході тесту використовувалася свіжа венозна кров із різним вмістом рівня глюкози. За результатами сукупна похибка тест-смужок становить менше 3,5%, що є високим показником точності.

Тест-смужки призначені для використання ТІЛЬКИ з глюкометрами SensoLite Nova та SensoLite Nova Plus. При цьому слід зазначити, що це не є характерною ознакою лише цих смужок, тому що будь-які глюкометри використовуються лише зі «своїми» тест-смужками, утворюючи закриту тест-систему.

Написати відгук

Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб написати відгук
Авторизація
Рекомендовані товари

Мітки: тест смужки, sensolite nova test, сенсолайт нова тест, тест смужки сенсолайт, смужки sensolite, тест смужки sensolite nova

icon_viber icon_mes icon_callback icon_email