Доставка по Одесі

 • Самовивіз з магазинів безкоштовно
 • Курєром по Одесі - 60 грн.

Доставка по Україні

 • Нова Пошта - по тарифам перевізника.
 • Justin - по тарифам перевізника.
 • Укрпошта - 30 грн (передоплата).

Оплата товарів

 • Готівкою (курьєру або при самовивозі).
 • На картку ПриватБанку.
 • Післяплата.

в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский

Тест-смужки ГлюНео (GluNeo), 50 шт.

Тест-смужки ГлюНео (GluNeo), 50 шт.
Тест-смужки ГлюНео (GluNeo), 50 шт.
Наявність: На складі
Кількість в упаковці, шт.: 50
Термін придатності: 03.2023
Виробник Infopia
Країна-виробник: Южная Корея
Бонусні гривні за цю покупку: 19
Ціна 380грн.

Кількість:

Тест-смужки для визначення глюкози в крові GluNEO® використовуються разом з глюкометром GluNEO® для вимірювання рівня глюкози в крові. Тест-смужки потрібно використати протягом 6 місяців з моменту першого відкриття упаковки.
Система контролю рівня глюкози в крові GluNEO® відкалібрована по плазмі крові (результати еквівалентні плазмі крові) з метою порівняння результатів з лабораторним методом. Тест-смужки для визначення рівня глюкози в крові GluNEO® призначені для проведення досліджень поза організмом (використання виключно в діагностиці in vitro). Система контролю призначена для проведення самоконтролю особами, які страждають на діабет, і контролю їх працівниками охорони здоров'я.

Тип ензиму: GDH-FAD глюкозодегідрогеназа із застосуванням флавін-аденін динуклеотид.
Такий тип ензиму в тест-смужках мінімізує вплив понад 20 впливають речовин, включаючи мальтозу (міститься в ліках для нирок, льодяниках і сиропі від кашлю, житі, ячмені) і галактозу, які є небезпечними для точного визначення рівня глюкози.
Гематокрит 20% - 65%, дозволяє проводити аналіз у людей будь-якого віку.
Висока стабільність при низьких і високих температурах.
Завдяки тому, що кисень не впливає на даний ензим, можна використовувати не тільки капілярну кров, але також і венозну для самостійного тестування.
Абсолютно нова технологія виготовлення тест - смужок: вона заснована на поліпшенні композиції ферменту (GDH-FAD), який реагує з глюкозою таким чином, що зводить до мінімуму вплив інших вуглеводів, що містяться в краплі крові.

GDH (глюкози дегидрогеназа) - це фермент (ензим), який викликає реакцію, яка витягує електрони з глюкози. FAD (флавін-аденін-динуклеотид) - кофермент, необхідний для реакції ферменту дегідрогенази глюкози.

Таким чином, тест-смужки з технологією GDH-FAD (такі, як смужки до глюкометра GluNeo) не виявляють реактивність до будь-якого іншого, крім глюкози, цукру. Вони також мають кращу теплостійкість і опірністю кисню.

Важливі рекомендації:

 • Перед використанням глюкометра GluNeo ™ і тест-смужок для визначення рівня глюкози, уважно ознайомтеся з інструкцією по експлуатації.
 • Не використовуйте смужки для глюкометра після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці або флаконі, так як це може призвести до помилкових результатів.
 • Відкриваючи контейнер з тест-смужками вперше, зробіть на наклейці позначку про завершення терміну використання. Через 6 місяців з дати відкриття контейнера слід викинути решту невикористаних тест-смужок GluNeo ™.
 • Проконсультуйтеся зі своїм лікарем з приводу щоденного управління діабет за допомогою системи GluNeo ™.

Виробник: Infopia ltd., Південна Корея.

Ирина
Базовано на 4 відгуках.


Как можно долго использовать,когда после вскрытия контейнера с тест полосками надо использовать в течении полугода. К этой марке глюкометра самые дорогие тест полоски-7.60 одна тест полоска.

text_answer Добрый день! Полоски желательно использовать в течении 3-х месяцев.
Илона
Базовано на 4 відгуках.


нравится что всё на украинском языке написано, всё понятно. сертифицированный товар значит. цена конечно же самый важный фактор)) не знаю как у вас это получается, но у вас дешевле всех))спасибо))**
Василий
Базовано на 4 відгуках.


заказываю эти тестполоски для глюкометра ГлюНео. проблем с доставкой никогда не было, всё приходит вовремя. упаковка всегда фирменная, со всеми инструкциями
GoogloolG
Базовано на 4 відгуках.


Перешерстил весь интернет, сравнивал разные тест-полоски и глюкометры к ним. Эти самые оптимальные по цене и качеству. Срок годности позволяет долго использовать образцы без потери качества. Рекомендую!

Написати відгук

Ваше Ім’я:Добре
entry_bads
Ваш відгук:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Введіть код, вказаний на зображенні: