в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский

Тест-смужки Аккутренд лактат (Accutrend Lactate) 25 шт.

Тест-смужки Аккутренд лактат (Accutrend Lactate) 25 шт.
Наявність: Распродано
Кількість в упаковці, шт.: 25
Виробник Roshe Diagnostics
Ціна 1700грн.
Notify if available
Опис

Тест-смужки для визначення лактату (молочної кислоти) в крові на аналізаторі Аккутренд Плюс (Accutrend Plus) або Аккутренд Лактат (Accutrend Lactate). Для вимірювання потрібно всього 5 мкл крові, а діапазон значень варіюється від 0,8 до 21,7 ммоль / л.

Аналіз необхідно проводити строго натщесерце. До забору крові повинно пройти не менше 12 годин після прийому їжі. Сік, чай, кава (з цукром або без) - не допускаються. Можна пити тільки воду. Показник не має сенсу проводити моніторинг частіше ніж один раз на 3 місяці, за винятком приватних рекомендацій лікаря.

Показник кислотно-лужного стану організму; маркер гипоперфузии тканин. Показаннями до аналізу служать: Цукровий діабет II типу. Дослідження в галузі спортивної фізіології і медицини. Оцінка причини ацідоза.Діагностіка причин метаболічного ацидозу. Молочна кислота (лактат) - продукт анаеробного метаболізму глюкози (гліколізу), в ході якого вона утворюється з пірувату під дією лактатдегідрогенази. При достатньому надходженні кисню піруват піддається метаболізму в мітохондріях до води і вуглекислоти. В анаеробних умовах, при недостатньому надходженні кисню, піруват перетворюється в лактат. Основна кількість молочної кислоти надходить у кров з скелетних м'язів, мозку і еритроцитів. Концентрація лактату при фізичному навантаженні корелює з розвитком стомлення. У патології лактоацидоз (закислення крові внаслідок накопичення лактату) найчастіше спостерігається при зменшенні доставки кисню до тканин (тип А), внаслідок зниження кровотоку (шок, сепсис) або зниження парціального тиску кисню (важкі захворювання легень, затримка дихання). Рідше причиною лактоацидозу є метаболічні зрушення, що призводять до збільшення продукції лактату (тип В) - наприклад, підвищена м'язова активність (надмірне фізичне навантаження, епілептичний статус), пухлини (особливо лейкемії та лімфоми) або зміни метаболізму печінки (алкогольна інтоксикація).

Лактатний ацидоз - один з варіантів метаболічного ацидозу, який можна запідозрити при високому аніонів дефіциті (різниця між концентрацією натрію і сумарною концентрацією хлориду і бікарбонатів> 18 ммоль / л) і відсутності інших причин, таких як ниркова недостатність, прийом саліцилатів, отруєння метанолом, зловживання етанолом, значна кетонемия.

Якщо значення підвищена (лактацидоз):
1. алкоголізм; хронічний алкоголізм;
2. гостра кровотеча;
3. важка гостра застійна серцева недостатність або інші причини судинного колапсу;
4. захворювання серця з ціанозом або інші причини гострої гіпоксії;
5. екстракорпоральне кровообіг;
6. легка уремія;
7. інфекції - особливо пієлонефрит; 8. цироз;
9. третій триместр вагітності;
10. важкі судинні захворювання;
11. лейкози;
12. анемії; важка анемія;
13. підгострий бактеріальний ендокардит;
14. поліомієліт;
15. цукровий діабет (близько 50% хворих); 16. фізичне навантаження;
17. гіпервентиляція;
18. дію глюкагону;
19. глікогенози;
20. введення інсуліну;
21. синдром Рейє;
22. інтерференція лікарських препаратів - інтоксикація аспірином; адреналін (особливо в надлишкових дозах); етанол, фруктоза, глюкоза, ізоніазид (передозування), метформін, метилпреднізолон, налидиксовая кислота, фенформин, пропіленгліколь (розчинник при ін'єкціях), бікарбонат натрію в \ в, сахароза, тербуталін, тетракозактрін.

Якщо значення знижений: анемія; зниження маси тіла.

Відгуки (0)
Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Рекомендуємо (2)