Сенсор FreeStyle Libre (1-е покоління)

Топ
В наявності
22
  • Кількість в упаковці, шт.: 1
  • Термін придатності: 30.04.2023
  • Країна-виробник: Франция
  • Бонусні бали: 115
2 300грн
Скорочений опис
Як часто слід стежити за рівнем цукру в крові? Для деяких з нас відповідь проста – завжди! А за допомогою глюкометра FreeStyle Libre Flash від Abbott цей процес стає максимально швидким, зручним та безболісним! FreeStyle... Читати далі...

Як часто слід стежити за рівнем цукру в крові? Для деяких з нас відповідь проста – завжди! А за допомогою глюкометра FreeStyle Libre Flash від Abbott цей процес стає максимально швидким, зручним та безболісним!

FreeStyle Libre дозволяє отримувати дані за лічені секунди, а зручний графік на екрані глюкометра розповість вам про поточний стан та динаміку рівня цукру в крові. І все це – без потреби проколювати пальці!

Як це працює?
Набір FreeStyle Libre складається зі змінного сенсора і зчитуючого пристрою, що відображає показання у зручному графічному форматі.

Змінний сенсор діаметром 3,5 см надійно кріпиться на задній частині плеча, під шкіру вводиться гнучкий вимірювальний волосок довжиною всього 5 мм. Використання сенсора не викликає больових відчуттів, а він абсолютно непомітний під одягом. Рівень цукру вимірюється кожну хвилину, всі дані записуються на згадку про сенсор, який зберігає вимірювання протягом останніх 8 годин. Сенсор дозволяє приймати душ - він водонепроникний на глибині до 1 метра і може бути у воді до 30 хвилин. Він також не вимагає попереднього калібрування, оскільки це вже зроблено виробником.

Змінювати сенсор слід кожні 14 днів.

Щоб рахувати інформацію, достатньо піднести глюкометр на відстань 1-4 см до сенсора. При цьому сенсор передає дані навіть через одяг! Глюкометр отримає всі збережені виміри та покаже вам поточний рівень цукру, тенденцію (підвищується чи знижується), а також наочний графік зміни рівня цукру за останні 8 годин. Сам пристрій зберігає дані за останні 90 днів, дозволяючи ретроспективно аналізувати рівень цукру і бачити, де були недоробки в компенсації.

FreeStyle Libre працює і як звичайний глюкометр – вимірює рівень цукру за тест-смужками. Це дуже зручно, оскільки вам не потрібно носити з собою додаткові прилади, якщо виникне необхідність перевірки тест-смужками.

Написати відгук

Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб написати відгук
Авторизація
icon_viber icon_mes icon_callback icon_email