в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Базовано на 1 відгуках.
Ланцети для забору крові Медланс Плюс Легкий
Ланцет медичний Медланс Плюс Легкий (одноразовий, автоматичний). Стерильний №200 Глибина 1,5 мм. Сте
590грн.
Податок на обмін: 590грн.
Ланцети для глюкометра Медланс Плюс Спеціальний
Ланцет медичний Медланс Плюс Спеціальний (одноразовий, автоматичний). Стерильний №200 Глибина 2,0
690грн.
Податок на обмін: 690грн.
Базовано на 2 відгуках.
Дитячий ланцет Медланс Плюс Універсальний
Ланцет медичний Медланс Плюс Універсальний (одноразовий, автоматичний). Стерильний №200 Глибина 1,8
590грн.
Податок на обмін: 590грн.
ПЕДІАТРІЯ

Товари для годівлі

Діти, особливо найменші, вимагають постійної уваги і турботи. Однією з найбільш відповідальних завдань кожної мами є процес годування. Адже від правильного харчування багато в чому залежить здоров'я малюка. Тому при виборі товарів для годування потрібно обов'язково звертати увагу на їх якість.

До таких товарів відноситься все, що може знадобитися для того щоб зробити процес годування дитини максимально комфортним. Так, наприклад багато мам користуються спеціальними захисними накладками для сосків. Ці пристрої виготовлені з м'якого еластичного силікону, що не має запаху або смаку. Накладки є дуже практичним засобом при виникненні боля в процесі годування, а також при запаленні сосків. Вони щільно прилягають до грудей, і роблять годування зручнішим, зберігаючи при цьому всю природність процедури.

Серед інших товарів для годування новонароджених, популярністю користується такий засіб як молокоотсос. Це відмінний помічник для сучасних мам, багато з яких після пологів не мають достатньо часу для регулярного годування грудним молоком. Прилад служить для зціджування молока в будь-якому зручному положенні, дозволяючи зберігати його в охолодженому стані в стерильних умовах. Засіб особливо затребуване в періоди, коли мама протягом якогось проміжку часу не може здійснювати годування дитини.

Розрізняють декілька видів Біологічно активні добавки:

Також, в залежності від можливості одночасного зціджування однієї або двох молочних залоз, прилади діляться на подвійні і одинарні типи зціджування.