в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский

Вакуумна пробірка 13 * 75 мл., з К2 EDTA та Фторидом натрію (2 мл. крові з сірою кришкою)

Вакуумна пробірка 13 * 75 мл., з К2 EDTA та Фторидом натрію (2 мл. крові з сірою кришкою)
Наявність: На складі
Кількість в упаковці, шт.: 100
Виробник Vacumed
Ціна 390грн.
Кількість:

Вакуумні пробірки 13*75 мл з сірої кришкою застосовуються в гематології, а також використовуються для визначення групи крові. Матеріал, з якого виробляються пробірки - високонадійний, що підтвердили багато медичних працівників. Гумові кришки мають кровоотталківающіе властивості, ніж спрощують процес забору крові. ЕДТА (етілендіамінуксусная кислота) зупиняє процес згортання крові шляхом блокування іонів кальцію. Фторид натрію необхідний для визначення рівня глюкози в крові. Жоден з допоміжних компонентів не впливає на показання результатів аналізу. Голка аналізатора з легкістю пробиває гумову частину пробірки.

Конструкційні особливості

Щоб вести контроль над кількістю зібраної на аналіз крові, все сто пробірок оснащені колектором-капилляром. Завдяки новій системі збору крові немає необхідності завдавати неприємних відчуттів пацієнту і постійно тиснути на палець. Збирати матеріал на аналіз стало набагато простіше і швидше, при цьому зберігається точність дослідження.
Вакуумні пробірки 13*75 мл (сіра кришка) з ЕДТА і фторидом натрію можна використовувати в автоматичному геманалізатор і Вам не потрібно буде відкривати кришку. Кров в таких пробірках може показувати правильні показники рівня глюкози протягом 24 годин.

Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:Добре
entry_bads
Ваш відгук:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Введіть код, вказаний на зображенні: