в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский

Вакуумна пробірка 13 * 75 мл., з К2 EDTA (3 мл. крові з фіолетовою кришкою)

Вакуумна пробірка 13 * 75 мл., з К2 EDTA (3 мл. крові з фіолетовою кришкою)
Наявність: На складі
Кількість в упаковці, шт.: 100
Виробник Vacumed
Ціна 290грн.
Кількість:

Вакуумні пробірки 13 * 75 мл, з К2 EDTA 3мл - застосовуються в гематології для установки рівня гемоглобіну, групи крові, а так же резус-фактора. Пробірки створені з матеріалу високої міцності для максимальної надійності зберігання аналізу. Гумова кришка на кожній пробірці має кровоотталківающей оболонкою і не допускає контакту з кров'ю. К2 ЕДТА блокує процес згортання крові, при цьому зберігає концентрацію різних компонентів. Голка аналізатора з легкістю пробиває гумову частину кришки пробірки. Елементи ЕДТА не впливають на склад крові. Кількість отриманої крові контролюється спеціально вбудованим капилляром.

Характерні особливості пробірок:

• Для проведення аналізу потрібно порівняно невелика кількість крові;
• Стан Вашої системи згортання не впливає на результат дослідження;
• Добавки не впливають на результат аналізу.
Всі аналізи гематології можна провести в автоматичному аналізаторі, при цьому немає необхідності знімати кришку з пробірки. Голка, після закінчення процесу збору матеріалу для аналізу, автоматично поміщається всередину пробірки, щоб забезпечити безпеку Вам і обслуговуючому особі.
Кров в вакуумні пробірках 13 * 75 мл, з К2 EDTA 3мол може зберігатися в кімнатній температурі до 24 годин, але якщо є необхідність взяти на аналіз мазок, то це потрібно зробити протягом 3 годин після взяття крові.

Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:Добре
entry_bads
Ваш відгук:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Введіть код, вказаний на зображенні: