Сенсор FreeStyle Libre

Топ
В наявності
0
 • Термін придатності: 31.03.2023
 • Країна-виробник: Франция
 • Бонусні бали: 115
2 300грн
Скорочений опис
Як часто слід стежити за рівнем цукру в крові? Для деяких з нас відповідь проста – завжди! А за допомогою глюкометра FreeStyle Libre Flash від Abbott цей процес стає максимально швидким, зручним та безболісним! FreeStyle... Читати далі...

Як часто слід стежити за рівнем цукру в крові? Для деяких з нас відповідь проста – завжди! А за допомогою глюкометра FreeStyle Libre Flash від Abbott цей процес стає максимально швидким, зручним та безболісним!

FreeStyle Libre дозволяє отримувати дані за лічені секунди, а зручний графік на екрані глюкометра розповість вам про поточний стан та динаміку рівня цукру в крові. І все це – без потреби проколювати пальці!

Як це працює?
Набір FreeStyle Libre складається зі змінного сенсора і зчитуючого пристрою, що відображає показання у зручному графічному форматі.

Змінний сенсор діаметром 3,5 см надійно кріпиться на задній частині плеча, під шкіру вводиться гнучкий вимірювальний волосок довжиною всього 5 мм. Використання сенсора не викликає больових відчуттів, а він абсолютно непомітний під одягом. Рівень цукру вимірюється кожну хвилину, всі дані записуються на згадку про сенсор, який зберігає вимірювання протягом останніх 8 годин. Сенсор дозволяє приймати душ - він водонепроникний на глибині до 1 метра і може бути у воді до 30 хвилин. Він також не вимагає попереднього калібрування, оскільки це вже зроблено виробником.

Змінювати сенсор слід кожні 14 днів.

Щоб рахувати інформацію, достатньо піднести глюкометр на відстань 1-4 см до сенсора. При цьому сенсор передає дані навіть через одяг! Глюкометр отримає всі збережені виміри та покаже вам поточний рівень цукру, тенденцію (підвищується чи знижується), а також наочний графік зміни рівня цукру за останні 8 годин. Сам пристрій зберігає дані за останні 90 днів, дозволяючи ретроспективно аналізувати рівень цукру і бачити, де були недоробки в компенсації.

FreeStyle Libre працює і як звичайний глюкометр – вимірює рівень цукру за тест-смужками. Це дуже зручно, оскільки вам не потрібно носити з собою додаткові прилади, якщо виникне необхідність перевірки тест-смужками.

Коротка процедура контролю рівня глюкози за допомогою системи моніторингу:

Сенсор (датчик) заздалегідь встановлений та пов'язаний з рідером згідно з інструкцією.

Натисканням кнопки “Старт”, увімкніть пристрій для зчитуванняПіднесіть пристрій для зчитування до датчика на відстань не більше 4 см (1,5 дюйма) для сканування.
Зчитувальний пристрій покаже рівень глюкози

Опис компонентів та функцій системи:

Рідер (приймач)

Рідер служить для зчитування результатів вимірів із сенсора (датчика). Для цього достатньо піднести рідер до датчика на відстань не більше 4 см. Зчитування можливе навіть через одяг, воно триває всього 1 секунду. Дані зберігаються у приймачі до 90 днів (3 місяці). Результати відображаються на великому графічному екрані у вигляді значень та графіків. Приймач також може вимірювати рівень цукру в крові і тест-смужками, як звичайний глюкометр. Використовуються тест-смужки до глюкометра FreeStyle.

Технічні характеристики рідера:

 • Розміри: 95 мм x 60 мм x 16 мм
 • Вага: 65 грам
 • Живлення: 1 літій-іонний акумулятор
 • Одного заряду вистачає для стандартного використання
  • на 7 днів як рідер
  • на 3 дні як глюкометр
 • Об'єм пам'яті: на 90 днів стандартного використання
 • Робоча температура: +10 ° C +45 ° C
 • Автоматичне відключення: через 1 хв (при використанні як глюкометр через 2 хвилини)
 • Радіочастота для зв'язку із сенсором: 13.56 МГц
 • Порт для передачі даних (і заряджання): Micro USB
 • Одиниці виміру: ммоль/л (вибирається при покупці, надалі змінити не можна)
 • Діапазон вимірів глюкометра: 1.1 до 27.8 ммоль/л 

Датчик (сенсор)

Водонепроникний сенсор встановлюється на передпліччя. Розмір волоска (голочки), який міститься в підшкірну клітковину менше 5 мм, а його товщина близько 0.35 мм. Тому установка сенсора практично безболісна. Незважаючи на те, що вимірювання рівня цукру відбувається в міжклітинній рідині, результати вимірювань практично не запізнюються і мають мінімальну похибку, порівняно з результатами вимірювань звичайними глюкометрами з тест-смужками. FreeStyle Libre Flash не потребує додаткового калібрування. Все це вигідно відрізняє цю систему з інших аналогічних пристроїв. Сенсор проводить вимірювання 1 раз на 15 хвилин і може накопичувати результати вимірювань за 8 годин.

Технічні характеристики сенсора:

 • Розміри: товщина 5 мм та діаметр 35 мм
 • Вага: 5 грам
 • Час використання одного сенсора: до 14 днів, потім він підлягає заміні
 • Об'єм пам'яті сенсора: 8 годин
 • Робочий діапазон температур: +10 ° C +45 ° C
 • Термін придатності сенсора: 18 місяців
 • Зберігати за температури: +4°C +30°C

Подання результатів вимірювань

На моніторі приймача результати вимірювань подаються у динаміці як графіків зі стрілками трендів, які показують, куди рухається рівень цукру на крові - зростає чи падає. При зчитуванні з сенсора результатів вимірювань можна ставити позначки та коментарі. Система FreeStyle Libre дозволяє лікарям та їхнім пацієнтам отримувати звіт про динаміку зміни рівня цукру в крові протягом дня, що підвищує ефективність лікування та знижує ризик виникнення гіперглікемій. Наприклад, можна отримати % нормальних, низьких і високих цукрів протягом дня.

Всі дані представлені у профілі AGP (Ambulatory Glucose Profile). Їх також можна передати на комп'ютер через провід USB і обробити за допомогою спеціального програмного забезпечення.

Ви можете отримати з рідера результати вимірювань за останні 90 днів, а саме: щоденник, щоденний графік, середнє значення рівня глюкози, щоденну зміну рівня глюкози, час встановленого значення, випадки низького рівня глюкози тощо.

Якщо у вас виникли будь-які питання або труднощі, рекомендуємо зайти до розділу ПИТАННЯ ПО ФРЕESTYLE LIBRE

Лікарські засоби та вироби медичного призначення поверненню не підлягають. Підставою є додаток №3 постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», п.16 наказу Міністерства охорони здоров'я України від 10.07.2005 №360 «Порядок відпустки лікарських засобів та виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів».

Згідно з доповненням №3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року №172, обміну та поверненню не підлягають такі товари: корсетно-бандажна продукція, товари особистого користування, вироби для сну, зубні щітки, мундштуки, масажні щітки, натільна та постільна білизна , колготно-шкарпеткові вироби, товари в аерозольній упаковці, вироби зі скла, товари для дітей (соски, пляшечки, пустушки тощо), інструменти для манікюру, педикюру та косметології, хірургічний інструментарій, ортопедичні та силіконові вироби (напалечники , підп'ятники і т.д.), ортопедичне взуття.

Написати відгук

Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб написати відгук
Авторизація
icon_viber icon_mes icon_callback icon_email