Ланцети Droplet (200 шт.)

Топ
В наявності
0
  • Кількість в упаковці, шт.: 200
  • Термін придатності: 06.2025
  • Країна-виробник: Польша
  • Бонусні бали: 20
400грн
Скорочений опис
Ланцети Droplet є універсальним медичним інструментом для здійснення проколу шкіри з метою подальшого забору крові. Компактні та прості у використанні вони підходять для експлуатації як медичним персоналом у медустановах... Читати далі...

Ланцети Droplet є універсальним медичним інструментом для здійснення проколу шкіри з метою подальшого забору крові. Компактні та прості у використанні вони підходять для експлуатації як медичним персоналом у медустановах, так і самим пацієнтом у домашніх умовах.

На кого розраховані скарифікатори?

Такий пристрій стане незамінним помічником для людей, яким необхідно часто здійснювати прокол пальців для отримання крові на аналіз. Тому ланцети Droplet користуються великою популярністю серед діабетиків, адже невід'ємною частиною їхнього життя є щоденний самоконтроль рівня глюкози у крові.

Скарифікатори оброблені за допомогою спеціальних гамма-променів, що забезпечує повну стерильність приладів та безпеку їх використання. Крім цього, спеціальна технологія унеможливлює повторне використання.

Сумісність та комплектація

Купити панцети Дроплет в Україні можна за умови використання різних моделей глюкометрів, включаючи ручки-проколювальні. В упаковку входить 200 скарифікаторів з ультратонкою голкою діаметром 0,36 мм, що забезпечує ледь помітне проколювання.

Ланцети медичні "DROPLET" 200 шт.

Для одноразового використання!
Для індивідуального користування!

  • Тонка голка діаметром 28G (0,36 мм) дозволяє безболісно отримати потрібну кількість крові.
  • Голка стерилізована гамма-променями і покрита медичним силіконом, що полегшує проколювання та попереджує пошкодження тканин.

Написати відгук

Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб написати відгук
Авторизація
Рекомендовані товари
icon_viber icon_mes icon_callback icon_email