Ланцети Дроплет (100 шт.)

Топ
В наявності
5
  • Кількість в упаковці, шт.: 100
  • Термін придатності: 06.2025
  • Країна-виробник: Польша
  • Бонусні бали: 10
200грн
Скорочений опис
Ланцети Дроплет підходять для використання як в лабораторних умовах, так домашнього застосування. Це універсальний медичний інструмент, який дозволяє швидко отримати краплю крові на аналіз, заподіявши мінімальні болючі в... Читати далі...

Ланцети Дроплет підходять для використання як в лабораторних умовах, так домашнього застосування. Це універсальний медичний інструмент, який дозволяє швидко отримати краплю крові на аналіз, заподіявши мінімальні болючі відчуття.

Особливості конструкції та застосування

Скарифікатори незамінні для людей, які часто проколюють шкіру пальців, щоб отримати краплю крові на аналіз. Тому вони користуються великою популярністю серед діабетиків, які щодня контролюють рівень цукру у своїй крові по кілька разів на день.

Оброблені за допомогою спеціальних гамма-променів, ланцети Дроплет стерильні і не припускають можливості повторного використання.

Ланцети компактні, практичні та прості в експлуатації, виріб не потребує попередніх процедур. Для того, щоб приступити до роботи, достатньо помістити ланцет в ручку-автопроколювання і відкрутити диск-ковпачок - після цього можна робити прокол.

Де придбати ланцети Дроплет в Україні та з чим їх можна використовувати?

Скарифікатори Droplet підходять для різних моделей глюкометрів, включаючи ручки-проколювальні засоби, а замовити ланцети можна в нашому інтернет-магазині. В упаковку входить 100 скарифікаторів з ультратонкою голкою діаметром 0,36 мм, яка робить проколювання ледь помітним.

Ланцети медичні "DROPLET" 100 шт.

Для одноразового використання!
Для індивідуального користування!

  • Тонка голка діаметром 28G (0,36 мм) дозволяє безболісно отримати необхідну кількість крові.
  • Голка стерилізована гамма-променями і покрита медичним силіконом, що полегшує проколювання та попереджує пошкодження тканин.

Написати відгук

Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб написати відгук
Авторизація
Рекомендовані товари
icon_viber icon_mes icon_callback icon_email