Русский Украинский

Доставка і оплата

Доставка

Доставка по Україні.

Доставка товару здійснюється транспортною компанією: Нова Пошта. Замовлення доставляються протягом від 1 до 3 робочих днів у будь-яку точку України. Можливо, що термін доставки може затриматися, у випадку якщо кур'єрська компанія, не відвідує щодня населені пункти, які Ви вказали при замовленні.

Режим роботи:

  • Пн-Пт, з 09.00 до 18.00;
  • Сб - з 10.00 до 15.00
  • НД - вихідний

Більш детальну інформацію про тарифи та терміни доставки, Ви можете дізнатися на сайті компанії перевізника.

Доставка по Україні транспортною компанією Нова пошта "Склад-склад"

Замовлення відправляються протягом від 1 до 3 робочих днів в будь-яке місто України, де знаходиться відділення Нової пошти. Можливо, що термін доставки може затриматися, в разі якщо кур'єрська компанія, яка не відвідує щодня населені пункти або через погодні умови.

Доставка по Україні транспортною компанією Нова пошта "Склад-двері"

Замовлення відправляються протягом від 1 до 3 робочих днів в будь-яке місто України, за вказаною Вами адресою, але за умови 100% передоплати за товар. Можливо, що термін доставки може затриматися, в разі якщо кур'єрська компанія, яка не відвідує щодня населені пункти або через погодні умови.

Доставка по місту Київ.

Доставка товару здійснюється протягом 24 годин при наявності товару на складі і після підтвердження замовлення. Завдяки оперативній доставці нашими кур'єрами, Ваше замовлення не тільки буде доставлений в будь-який район міста, але і Ви самі переконаєтеся зовнішнім виглядом товару і цілісності упаковки.

Доставка за межі міста або поза робочий час, обмовляється індивідуально.

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися, зателефонувавши за телефонами: +38 (099) 44 12 938; +38 (097) 99 16 266.

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка по Україні здійснюється якщо сума Вашого замовлення перевищує 3000 грн. При такій сумі замовлення, витрати на доставку товару, оплачує наш інтернет-магазин "Дім Медтехніки".

Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нами за тел .: +38 (066) 849 30 66; +38 (050) 870 30 06; +38 (063) 632 03 75.

Ви можете також використовувати контактний e-mail: dom-medtehniki@ukr.net

Оплата

У даному розділі Ви можете ознайомиться з різними способами оплати і вибрати найбільш підходящий для Вас.

1. Готівкою кур'єру

При виборі цього способу оплати, Ваше замовлення буде доставлено на вказану адресу. Завдяки нашій оперативній і відповідальній службі доставки, Ви не тільки зможете отримати свою посилку на протязі 24 годин, але й розрахуватися на місці, без всяких передоплат. Оплата проводиться в національній валюті України.

2. Грошовий переказ

При виборі цього способу оплати, Ви оплачуєте 100% передоплату нам на карту ПриватБанку або робите переказ грошових коштів за допомогою Unistream. Якщо Ви замовляєте який-небудь товар в нашому інтернет-магазині з іншого міста України, то даний спосіб оплати заощадить Вам гроші на пересилці післяплати.

3. Післяоплата

При виборі цього способу оплати, Ви оплачуєте за посилку на будь-якому відділенні транспортного перевізника, яке Ви вказали при оформленні замовлення. Товар буде доставлений в перебігу 5 робочих днів у будь-яке місто України і на те відділення, яке Вам найзручніше. Всі послуги оплачує покупець.