Русский Украинский

Статті

Статті

Як встановити xDrip на Android?

Для початку нам потрібно мати встановлений і активований сенсор лібри, і прикріплений до нього Blucon.

Детальніше

Як встановити Spike на iPhone?

Spike зовсім молода програма, яка використовує закриті функції iPhone, тому вона не доступна офіційно в AppStore. Для того щоб встановити її потрібно вступити в ряди «бета тестерів» написати заявку розробникам на бажання брати участь в тестуванні і отримати від них КОД для активації програми на телефоні.

Детальніше

Голки до шприц-ручок: які краще? Допоможемо розібратися!

Магазин Дім Медтехники пропонує величезний асортимент одноразових голок на будь-який запит і гаманець. Але часом покупці не можуть з - голок багато, а чим вони відрізняються незрозуміло.

Детальніше

НАЙЧАСТІШІ ПИТАННЯ ЩОДО FREESTYLE LIBRE

Кожен знайде відповідь з питань Freestyle Libre

Детальніше

Чому варикоз краще лікувати взимку?

Профілактику та лікування захворювань ніг зручно проводити в зимовий період. У цей час менше проблем із зайвою пітливістю і подразненням шкіри. Тоді як влітку загострюються не лише проблеми з венами, а й ті, які пов'язані з набряком.
Прохолодна погода сприяє швидкій реабілітації після операцій на венах. Компресійний трикотаж зручно носити під зимовим одягом, чого не зробити влітку. І головне, взимку набагато легше знайти час зайнятися своїми ногами і заздалегідь підготуватися до літнього пляжного сезону.

Детальніше

Додаток вДіабеті на Android

Додаток вДіабеті - перша мобільна соціальна мережа для діабетиків. Ми зібрали для вас всю найнеобхіднішу інформацію в одному додатку. Які продукти вибрати при діабеті, діабет при вагітності, які препарати і ліки вибрати і як просто отримати рада.

Детальніше