в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский

Тест-смужки IME-DC (ІМЕ-ДіСі), 50 шт.

Тест-смужки IME-DC (ІМЕ-ДіСі), 50 шт.
Наявність: На складі
Кількість в упаковці, шт.: 50
Термін придатності: 12.2018
Виробник IME-DC
Країна-виробник: Германия
Ціна 260грн.

Кількість:

Смужки IME DC дозволяють визначити поточні показники рівня цукру (глюкози) в цільної крові. При цьому виріб може бути ісопользовано як в домашніх, так і в стаціонарних умовах.

Сумісність

Діагностичні тест-смужки сумісні з однією моделлю глюкометра - IME-DC. Це один з найбільш точних апаратів в своєму класі на європейському ринку. Таку репутацію приладу вдалося завоювати за рахунок застосованих в ньому унікальних інноваційних рішень. Так, глюкометр працює на основі унікальної біосенсорной технології.

Пристрій і характеристики

Принцип дії тест смужок IME DC заснований на одному з найточніших на сьогоднішній день електрохімічному методі. Завдяки спеціальній реагентної зоні, для проведення аналізу достатньо краплі крові об'ємом, що не перевищує 2 мкл. Результат виводиться на рідкокристалічний екран глюкометра і доступний вже через 10 секунд. Точність вимірювання при цьому становить від 1,1 до 33,3 ммоль / л, що порівнянно з точністю аналізу проведеного в лабораторних умовах (близько 97%). Також вагомою перевагою вироби є доступність: купити тест смужки IME DC можна як у звичайної аптеці, так і замовити в інтернеті.

Особливості

Завдяки застосуванню інноваційних технологій тест-смужка виробляє всмоктування крові в необхідному обсязі автоматично. На виробі передбачений спеціальний індикатор, який дозволяє стежити за ходом наповнення. Таким чином, вся процедура аналізу не забирає багато часу - ознайомитися з результатами можна всього через кілька секунд.

Інтернет-магазин Доммедтехнікі пропонує купити тест смужки для глюкометра IME DC в упаковці з двох тубусів по 25 смужок. У кожному комплекті також міститься спеціальний чіп-ключ, необхідний для калібрування апарату під нову партію тест-смужок. При цьому термін придатності виробу припускає використання протягом 3-х місяців з моменту першого відкриття.

Особливості використання:

 • Реагентна зона тест-смужки втягує краплю об'ємом 2 мкл і через 10 секунд на екрані з'являється результат аналізу.
 • Тест-смужки IME-DC призначені тільки для використання з глюкометром IME-DC.
 • Застосовуються для діагностики "in vitro" як в домашніх умовах, так і в умовах стаціонару.

Характеристики:

 • Результати вимірювань знаходяться в межах від 1.1 до 33.3 ммоль / л.
 • Точність результатів аналізу дорівнює 96%. В упаковці тест-смужок знаходяться два тубуса містять 25 тест-смужками кожен.
 • Розмір полоси: 35мм х 5.6мм
 • Обсяг зразка крові: 2 мкл
 • Зручне нанесення краплі крові на тест-смужку (автоматичне всмоктування)

Склад реактивів тест-смужки:

 • 36.6% - глюкозо-оксидаза
 • 41.0% - ферроцианид калію
 • 23.4% - НЕ реакційно-здатні інгредієнти.
Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: