в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский

Глюкометр СенсоЛайт Нова Плюс (SensoLite Nova Plus)

Глюкометр СенсоЛайт Нова Плюс (SensoLite Nova Plus)
Глюкометр СенсоЛайт Нова Плюс (SensoLite Nova Plus) Глюкометр СенсоЛайт Нова Плюс (SensoLite Nova Plus) Глюкометр СенсоЛайт Нова Плюс (SensoLite Nova Plus)
Наявність: На складі
Виробник 77 Electronika
Країна-виробник: Венгрия
Ціна 489грн.
Кількість:

Глюкометр СенсоЛайт Нова Плюс (SensoLite Nova Plus) - це представник лінійки високотехнологічних глюкометрів з функцією голосового супроводу (так званих «говорять» глюкометрів). Розроблений кваліфікованими угорськими фахівцями компанії 77Elektronika, які мають більш ніж 30-річний досвід у створенні медтехніки для лабораторної та домашньої діагностики, він покликаний вивести можливості самоконтролю для людей з захворюванням на цукровий діабет на новий рівень.

Швидкий тест - точний результат

В основі глюкометра SensoLite Nova Plus лежить унікальна біосенсорна технологія нового покоління. Це забезпечує пристрою високу точність вимірювання, вимагаючи при цьому мінімальна кількість крові і часу для проведення тесту. Для визначення рівня цукру в крові глюкометра досить 0.5 мікролітрів крові, нанесених на тест-смужку.

Кому варто купити глюкометр SensoLite Nova Plus?

Унікальна особливість моделі Нова Плюс - це звуковий супровід роботи приладу. Глюкометр розроблений спеціально для людей з поганим або ослабленим зором, щоб допомогти їм контролювати своєї діабет, покладаючись не тільки на дані виводяться на екран. Пристрій зрозуміло і доступно озвучує російською мовою хід вимірювання, а також отримані результати.

Можливості та переваги

Гнучкість функціональних можливостей і діюча на глюкометр СенсоЛайт Нова Плюс ціна роблять його оптимальним співвідношенням ціни і якості. Проводячи тест не більше ніж за 5 секунд, пристрій не тільки забезпечує високу точність результатів, але також можливість їх збереження в осередках вбудованої пам'яті. Глюкометр здатний запам'ятовувати результати останніх 500 вимірювань, фіксуючи разом з рівнем цукру дату і час проведення тесту, що дає можливість відстежувати тенденції зміни показників в залежності від різних факторів. Крім цього, вбудований в Вашому телефоні дозволяє виводити середнє значення на основі останніх вимірювань за одну/два тижні або 28 днів.

Де замовити глюкометр СенсоЛайт Нова Плюс?

Ви можете купити глюкометр SensoLite Nova Plus в інтернет-магазині Доммедтехнікі з доставкою по Києву, а також в інші міста України (Дніпропетровськ, Одеса, Харків).

В комплекті:

 • пристрій для безболісного проколювання
 • 10 ланцетів
 • насадка для взяття крові з альтернативних місць
 • 10 тест-смужок
 • контрольна тест-смужка для перевірки приладу
 • зручний чохол
 • інструкція
 • гарантійний талон

Апарат калібрувати по цільної крові. Алгоритм вимірювання дуже простий і чіткий. Він теж повністю озвучений.

Це також значно полегшує користування приладом.

 • Повний набір функцій, пам'ять на 500 вимірювань, середнє значення за 7, 14, 28 днів.
 • Автоматичне включення, при введенні в прилад тест-смужки.
 • Мінімальна кількість крові для тесту -0,5мкл.
 • Результат через 5сек.
 • Діапазон вимірювань 1,1-33,3ммоль / л
 • Введення коду тест-смужок за допомогою кодової пластини або вручну, зручне і просте управління настройками - трьома кнопками, великий рідкокристалічний дисплей.
 • Можливість відключення функції звукового супроводу.

Методика визначення цукру крові за допомогою глюкометра СенсоЛайт Нова, не викличе труднощі у користувача будь-якого віку, будь-якого досвіду спілкування з електронними пристроями і з будь-якими проблемами зору.
1. Вставити тест-смужку в глюкометр, при цьому він автоматично включиться.
2. Проколоть палець за допомогою пристрою для безболісного проколювання (ручка для проколювання), яке входить в комплект глюкометра СенсоЛайт Нова.
3. Нанести отриману, мінімальну (0,5 мкл) краплю крові на тест-смужку і через 5 сек. на великому рідкокристалічному дисплеї, буде відображено значення вашого цукру в крові.
4. Вийняти тест-смужку з глюкометра, при цьому він автоматично вимкнеться, а отриманий результат залишиться в пам'яті приладу.

Николай
Базовано на 5 відгуках.


недорогой глюкометр, в целом качественный, что правда тест-полоски дороговаты. сахар меряет точно, отклонения в показаниях пытался найти, но вроде нет)
Лина
Базовано на 5 відгуках.


использую этот глюкометр как выездной, чтоб не жалко было потерять или сломать. всё что нужно для точного теста на сахар в нём есть, что ещё нужно?
werq17
Базовано на 5 відгуках.


купили такой бабушке на день рождения, показали как пользоваться, ей всё понравилось, хотя по началу вообще не хотела)) спасибо за подсказки менеджерам!))
михаил
Базовано на 5 відгуках.


брал сначала как временную замену своего старого глюкометра, а теперь дургой даже и не хочу, всё устраивает. советую!
Иван
Базовано на 5 відгуках.


Хороший глюкометр за свои деньги, только тест-полоски трудно найти, хорошо что у вас есть

Написати відгук

Ваше Ім’я:Добре
entry_bads
Ваш відгук:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Введіть код, вказаний на зображенні: