Доставка по Києву та Одесі

  • Самовивіз з магазинів безкоштовно
  • Курєром по Києву 60-80 грн (залежить від району), по Одесі - 60 грн.

Доставка по Україні

  • Нова Пошта - по тарифам перевізника.
  • Justin - по тарифам перевізника.
  • Укрпошта - 30 грн (передоплата).

Оплата товарів

  • Готівкою (курьєру або при самовивозі).
  • На картку ПриватБанку.
  • Післяплата.

в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский

Глюкометр Freestyle Libre (ммоль/л), Германия

Глюкометр Freestyle Libre (ммоль/л), Германия
Глюкометр Freestyle Libre (ммоль/л), Германия Глюкометр Freestyle Libre (ммоль/л), Германия Глюкометр Freestyle Libre (ммоль/л), Германия Глюкометр Freestyle Libre (ммоль/л), Германия Глюкометр Freestyle Libre (ммоль/л), Германия Глюкометр Freestyle Libre (ммоль/л), Германия Глюкометр Freestyle Libre (ммоль/л), Германия Глюкометр Freestyle Libre (ммоль/л), Германия Глюкометр Freestyle Libre (ммоль/л), Германия Глюкометр Freestyle Libre (ммоль/л), Германия Глюкометр Freestyle Libre (ммоль/л), Германия Глюкометр Freestyle Libre (ммоль/л), Германия
Наявність: Распродано
Кількість в упаковці, шт.: 1
Виробник Abbott
Країна-виробник: Германия
Бонусні гривні за цю покупку: 200
Ціна 4000грн.
Notify if available
Опис Характеристики Інструкція Видео
Производитель Abbott Laboratories
Страна производитель Германия
Количество крови для анализа (мкл) 0,6
Калибровка результата По плазме
Единицы измерения Ммоль/л
Минимальный диапазон измерения глюкозы (ммоль/л) 1,1
Максимальный диапазон измерения глюкозы (ммоль/л) 27,8
Минимальный диапазон измерения кетонов (ммоль/л) 0,0
Максимальный диапазон измерения кетонов (ммоль/л) 8,0
Время измерения (сек) Глюкоза - 5; Кетоны - 10
Метод измерения Электрохимический, Биосенсорный
Количество ячеек памяти на 90 дней стандартного использования
Кодировка глюкометра Автокодировка
Место прокола Палец/Альтернативные части тела
Рабочая температура от +10 до +45 °C
Тип дисплея LCD
Питание 1 литий-ионный аккумулятор
Срок службы элементов питания 3 года и более
Размер: (Д х Ш х В), мм 95×60×16
Гарантийный срок (мес) 30 дней

FreeStyle Libre - це система постійного моніторингу глюкози в крові. Цей прилад з'явився на європейському ринку зовсім недавно, тому не всі знають, що він із себе представляє. Фрістайл лібре створений компанією Abbott, діяльність якої спрямована на розробку нових технологій в сфері охорони здоров'я. Новий продукт цієї компанії став справжнім хітом в Європі.

Рідер FreeStyle Libre - це монітор, який зчитує дані сенсора і показує результати. Щоб відсканувати дані, потрібно піднести рідер до сенсора на близьку відстань не більше 5 см, через пару секунд на екрані показується поточний цукор і динаміка руху рівня глюкози за останні 8 годин.

Щоб зчитати інформацію, досить піднести глюкометр на відстань 1-4 см до сенсора. При цьому сенсор передає дані навіть через одяг! Глюкометр отримає всі збережені виміри і покаже вам поточний рівень цукру, тенденцію (підвищується або знижується), а також наочний графік зміни рівня цукру за останні 8 годин. Сам пристрій зберігає дані за останні 90 днів, дозволяючи ретроспективно аналізувати рівень цукру в і бачити, де були недоробки в компенсації.

FreeStyle Libre працює і як звичайний глюкометр - вимірює рівень цукру по тест-смужок Freestyle Optium. Це дуже зручно, оскільки вам не потрібно носити з собою додаткові прилади, якщо виникне необхідність повторного огляду рівня тест-смужками.

Опис компонентів і функцій системи:

Рідер служить для зчитування результатів вимірювань з сенсора (датчика). Для цього досить піднести рідер до датчика на відстань не більше 4 см. Зчитування можливо навіть через одяг, триває воно всього 1 секунду. Дані зберігаються в приймачі до 90 днів (3 місяці). Результати відображаються на великому графічному екрані у вигляді значень і графіків. Приймач так само має можливість вимірювати рівень цукру в крові і тест-смужками, як звичайний глюкометр. Використовуються тест-смужки до глюкометра FreeStyle.

Технічні характеристики рідера:

У компект входить:

Мови глюкометра:

Представлення результатів вимірювань

На моніторі приймача результати вимірювань подаються в динаміці у вигляді графіків зі стрілками трендів, які показують, куди рухається рівень цукру в крові - зростає або падає. При зчитуванні з сенсора результатів вимірювань можна ставити позначки і коментарі. Система FreeStyle Libre дозволяє лікарям і їх пацієнтам отримувати звіт про динаміку зміни рівня цукру в крові протягом дня, що підвищує ефективність лікування і знижує ризик виникнення гіперглікемії. Наприклад можна отримати% нормальних, низьких і високих цукрів протягом дня.

На великому сенсорному екрані Ви можете побачити результат останнього виміру (і додати в нього примітки), а також отримати докладний графік зміни рівнів глюкози в перебігу дня. Для наочності він накладається на встановлений інтервал, в межах якого бажано підтримувати рівень глюкози. Стрілки зміни рівнів глюкози (тренди) - напрям в якому змінюється рівень глюкози
Всі дані представлені в профілі AGP (Ambulatory Glucose Profile). Їх також можна передати в комп'ютер через провід USB і обробити за допомогою спеціального програмного забезпечення.

Ви можете отримати з рідера результати вимірювань за останні 90 днів, а саме: щоденник, щоденний графік, середнє значення рівня глюкози, щоденну зміну рівня глюкози, час встановленого значення, випадки низького рівня глюкози і т.п.

Відгуки (7)
Елена
Базовано на 7 відгуках.


Сперва сомневалась, но потом купила Freestyle Libre. Моя жизнь стала намного проще, контролировать глюкозу теперь можно когда угодно и где угодно. Спасибо за быструю доставку!
Григорий
Базовано на 7 відгуках.


Долго искал этот глюкометр для сестры. Цена удивила и решил рискнуть. Забирал из рук в руки. Парень продавец все показал, рассказал, при мне же его проверили. Все работает.

Написати відгук

Ваше Ім’я:Добре
entry_bads
Ваш відгук:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рекомендуємо (10)