в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Базовано на 7 відгуках.
Тест для визначення підтікання навколоплідних вод Амніотест
Шановні покупці! Продукт "Амніотест", потрапляє в категорію тих товарів, які відправляютьс
100грн.
Податок на обмін: 100грн.
 ТЕСТ-СМУЖКА ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ВАГІТНОСТІ

Тест на вагітність купити

Для простої і практичною експрес-діагностики достатньо купити тест на вагітність. Головною перевагою такого методу є доступність, адже тест можна знайти не тільки в кожній аптеці, а й в інтернет-магазині.

Як показують відгуки, використання тест-смужок є дуже практичним рішенням. Висока чутливість тесту уможливлює отримання результатів діагностики вагітності практично миттєво. Завдяки безлічі переваг, по яких варто придбати тест на вагітність (ціна, компактність, простота експлуатації), це засіб користується значною популярністю.

У кожному тесті, незалежно від конфігурації, передбачено дві смужки: діагностична та контрольна (з'являється при попаданні вологи).

Залежно від конструкції, розрізняють наступні види тестів на вагітність:

Невисокі показники похибки, а також діюча на тест на вагітність ціна в Україні робить цей спосіб експрес-діагностики найбільш доступним і ефективним. При цьому варто пам'ятати, що тест - це додатковий засіб, що вимагає обов'язкової консультації з лікарем.

Інтернет-магазин Доммедтехнікі пропонує якісні тести на вагітність з доставкою в Київ та інші міста по всій території країни.