в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский
Ця категорія порожня.
ВАГИ ДЛЯ НОВОРОЖДЕНИХ

Ваги для новонароджених купити вигідно

Ваги для новонароджених - це спеціальне пристосування, що дозволяє контролювати вагу немовляти і його зміни. Являють собою основну підставку і ванночку, в яку кладуть дитину. Купити ваги можна в інтернет магазині dommedtehniki.com.ua за низькою ціною. У нас представлені найвідоміші торгові марки, що випускають якісні товари. Ми доставляємо товари по всій Україні, тому ви зможете замовити їх з Дніпропетровська, Києва, Полтави, Луцька, Запоріжжя, Чернігова, Кривого Рогу, Львова, Дніпродзержинська, Одеси, Кременчука, Харкова, Сум, Вінниці та інших міст країни.

Як правильно вибрати ваги для новонародженого

Під час вибору цього пристосування, рекомендуємо звернути увагу на такі показники як:

Функції ваг для немовлят

1. Функція скидання ваги пелюшки, є дуже необхідною, зважаючи на те, що на терези кладеться простирадло або ковдрочку, перш ніж покласти туди малюка. Отже, ця вага оновлюється для отримання точних результатів.

2. Пам'ять. При наступному включенні ваг, попередню вагу відображається на дисплеї, для того щоб користувач міг порівняти результати.

3. Різниця у вазі. В тому випадку. Коли дитина зважується до годування і після нього, при виставленої функції «важки», на дисплеї буде видно спочатку результат первинного зважування, а потім вага випитого молока розрахований їх подальшого результату.

4. Борсання дитини. Природно, в такому віці всі малюки борсаються, не можуть лежати спокійно. Спеціальна система вловлює вага в той момент, коли дитина знаходиться в стані найбільшого спокою. Тому результат виходить максимально точним.

Купити ваги для новонародженого в інтернет магазині dommedtehniki.com.ua. У нас працюють тільки найкращі фахівці, які порадять вам модель ідеально підходить під індивідуальний випадок, розкажуть про технічні характеристики всіх модифікацій, дадуть відповідь на всі питання в телефонному режимі. Ми чекаємо вашого дзвінка.