в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский
Ця категорія порожня.
ПІДЛОГОВІ ВАГИ

Купити підлогові ваги в інтернет-магазині

Підлогові ваги - це незамінна річ для тих, хто ретельно стежить за своїм фізичним розвитком, красою і загальним здоров'ям. У нашому інтернет магазині dommedtehniki.com.ua є величезний вибір підлогових ваг, купити які можна за низькими цінами. На перший погляд, завдання вибору ідеальної моделі є складною, проте ми зараз спробуємо розібратися в тонкощах всіх модифікацій. Нагадуємо, що ми працюємо по всій Україні, тому ви зможете замовити товар в Дніпропетровську, Києві, Харкові, Луцьку, Сумах, Чернігові, Дніпродзержинську, Полтаві, Рівному, Черкасах, Кривому Розі, Донецьку, Запоріжжі, Кременчуці та інших.

Механічні підлогові ваги

Механіка працює таким чином, що коли людина стає на платформу, спрацьовує спеціальна пружина, стискає і змушує рухатися стрілку. У цьому підтип є один недолік можливість похибки аж до 1 кг. Однак, якщо вам не потрібна занадто велика точність, вас влаштує навіть поділ кроком в 0,5 кг. За умови, що необхідно іноді перевіряти тримається ваша вага в поставлених рамках, а не контролювати його зміни щодня, механічні ваги стануть ідеальним варіантом.

Серед переваг хочеться відзначити той фактор, що вони дешевші електронних. При виборі слід звернути увагу на перелік інших деталей, таких як матеріал виготовлення, марка, колірне рішення і дизайн. Допустиме навантаження зазвичай становить 100-120 кг, але бувають товари зі збільшеним навантаженням.

Електронні підлогові ваги

Електронні ваги в порівнянні з механічними мають ряд переваг, таких як широкі функціональні можливості і відмінні технічні характеристики. Перше що варто відзначити, це точність вимірювань. Ціна поділок у них може становити аж до 0,05 кг. Ті, хто стежить щодня за найменшими змінами, оцінять таку особливість. У більш функціональних моделях присутній діагностична система, що дозволяє дізнатися інші подробиці стану організму.

На що звернути увагу

Максимально допустима вага. Всі сучасні моделі обмежені в максимально розпізнається вазі. Зазвичай, цю межу від 100 до 120 кг, однак є ваги з граничним значенням аж до 220, що істотно вище стандартного людського ваги.

Похибка. З упевненістю стверджуємо, що жодні підлогові ваги, будь-то вони механічними або електронними, не показуватимуть точний результат без похибки. Ось тільки її величина різна. У механіці це від 0,5 до 1 кг, а електроніка, як правило, помиляється приблизно на 100-300 грам.

Обсяг пам'яті. Якщо ви зупинили свій вибір на електронній версії ваг, то важливо звернути увагу на вбудовану пам'ять. Він вибирається в залежності від кількості проживаючих людей разом з вами, і теоретично бажаючих користуватися пристроєм. Цей показник відображає число людей, чиї показники зберігаються в пам'яті. Таким чином, буде можливість порівнювати нинішні результати з попередніми.

Дизайн. У різних виробників використовуються різні матеріали для виготовлення. Наприклад, компанія OSD в більшості випадків використовує скло. Зустрічається продукція з дерева, металу, пластику, і навіть натурального каменю. Користуються популярністю товари поєднують в собі пластик зі склом в одному пристрої.

Купити підлогові ваги в інтернет магазині dommedtehniki.com.ua за низькою ціною. Наші менеджери розкажуть вам про технічні характеристики різних моделей і порекомендують саме те, що підійде під ваші індивідуальні вимоги. Ми чекаємо вашого дзвінка.