в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский
Ця категорія порожня.
ДІАГНОСТИЧНІ ВАГИ

Купити діагностичні ваги за доступною ціною

Людське здоров'я є найвищою цінністю, і тому кожен намагається підтримувати його як може. Одні займаються в спортзалі, інші тренуються вдома, треті регулюють своє харчування або позбавляються від шкідливих звичок. Контролювати стан свого тіла можна за допомогою діагностичних ваг, широке розмаїття яких представлено в нашому інтернет магазині dommedtehniki.com.ua за низькими цінами. Ми відправляємо замовлення по всій території України, тому ви можете зробити замовлення з Києва, Дніпропетровська, Харкова, Донецька, Запоріжжя, Кривого Рогу, Кременчука, Дніпродзержинська, Одеси, Львова, Вінниці, Рівного, Луцька, Сум, Полтави та інших міст.

Принцип дії діагностичних ваг

Через тіло за допомогою взаємодії ступень і електродів пропускається слабкий і абсолютно безпечний електричний сигнал, який вимірюється пристроєм і аналізується відповідно до спеціальних алгоритмами. Перед використанням необхідно ввести якусь інформацію про себе, таку як вік, стать, зріст, рівень звичайних фізичних навантажень і т.д. На підставі введених і отриманих даних робиться об'єктивний висновок щодо стану організму, виражений як в абсолютних, так і відносних значеннях.

Якщо виражатися простою мовою, то електричний сигнал проходить по тканинах людського тіла, і на підставі опору біоелектричного типу, відбувається аналіз.

Функції діагностичних ваг

Ваги діагностичні мають широкі функціональні можливості. Вони визначають такі параметри як: вага, вміст води в організмі у відсотках, вміст жиру в організмі в процентах, рівень внутрішнього жиру, кісткова маса, м'язова маса, рівень метаболізму, фізичний розвиток, споживання калорій за день і ін.

  1. Вміст води в організмі - це відносний показник, що характеризує рівень рідини в тілі по відношенню до маси тіла. Варто пам'ятати, що водить є дуже важливим джерелом життєдіяльності, вона міститься в будь-якій тканині, або навіть клітинці. Для ефективного функціонування всієї системи, необхідно оптимальний вміст води.
  2. Вміст жиру в організмі - цей показник характеризує наявність жирової тканини. Якщо це значення підвищений, то існує ризик виникнення багатьох захворювань, таких як підвищений артеріальний тиск, онкологічні захворювання, цукровий діабет, хвороби судин.
  3. Рівень внутрішнього жиру, або як його ще називають вісцерального - показник жиру, який оточує внутрішні органи. Природно, якщо оптимальна кількість перевищується, то необхідно покласти всі сили на боротьбу з цією проблемою, так як вона має дуже негативні наслідки.
  4. Кістки маса - показує яку вагу має скелет. Мало хто знає, що кістки також розвиваються і руйнуються протягом людського життя, як і інші тканини. Шляхом здорового харчування і оптимальних фізичних навантажень можна зберегти міцні і здорові кістки на довгий час.
  5. Фізичний розвиток - грунтується на двох інших показниках, таких як кількість жиру і м'язова маса.
  6. Рівень метаболізму - це мінімальний рівень енергії, який вимагає організм в вашому індивідуальному випадку для забезпечення ефективної роботи всього організму.

Купити діагностичні ваги в інтернет магазині dommedtehniki.com.ua за прийнятною ціною. Наші менеджери більш детальніше розкажуть про особливості кожної моделі і відрекомендують відповідну саме для вас в телефонному режимі. Ми чекаємо вашого дзвінка.