в корзину

Корзина покупок
 
  Русский Украинский
ВАГИ

Ваги медичні

Для визначення точної ваги тіла людини використовуються ваги медичні. Вага є дуже важливим показником в медицині, це одна з характеристик фізичного розвитку людини. За динамікою зміни ваги, а також його співвідношення з іншими факторами, можна побічно судити про стан здоров'я. Не випадково ваговій показник є невід'ємною складовою багатьох важливих формул (наприклад, індекс маси тіла).

Діюча на ваги медичні ціна робить прилад доступним і універсальним. Пристрій може використовуватися не тільки в медичній установі, а й в домашніх умовах як інструмент, як для самоконтролю дорослої людини, так і спостереження динаміки зміни ваги немовляти. Для цього застосовуються два різновиди ваг:

Деякі моделі ваг можуть крім вимірювання ваги, визначати частку жирових відкладень в тілі (вага-аналізатори жіpа). Також існують підлогові ваги, які мають в конструкції вбудований зростомір, що дозволяє одночасно встановити два головні чинники індексу маси тіла - зріст і вагу.

Купити ваги медичні можна не тільки для побутового використання. Вони широко застосовуються за своїм прямим призначенням в поліклініках, лікарнях, мед і фітнес-центрах, басейнах, спортивних організаціях, і змаганнях. Універсальна конструкція дозволяє зважувати на приладі та інші предмети з аналогічним ваговим діапазоном.

За принципом роботи розрізняють ваги:

Найбільш розповсюдженим різновидом є ваги електронні медичні. Такі ваги, що працюють на основі сучасних технологій, мають високу точність і масою корисних додаткових функцій. Деякі моделі мають вбудовану пам'ять, що дозволяє зберігати попередні результати, переглядати і порівнювати їх. Також може бути передбачена можливість використання стійки для терміналу, де відображаються результати зважування.

Не дивлячись на активне поширення сучасних технологій в медицині, ваги механічні медичні також широко застосовуються, як в медзакладах, так і в побуті.